Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-kövér csajok, mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-kövér csajok, mennyiben változott az önbizalmatok, a pasikhoz hogyan viszonyultatok (és fordítva) miután lefogytatok?

Figyelt kérdés
Már ha itt vannak ilyen lányok. Elegem lett magamból így 30-on felül és kemény fogyásba kezdtem, sok jót várok ettől, mert egyébként mindenem megvan, viszont szeretném hallani mások tapasztalatát is, köszi.
2012. jún. 6. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
olvass lifetilt blogot, az televan ilyen történetekkel
2012. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvasok. :) Nem vagyok egy fanatikus olvasója a srácnak, de jó arc. Amikert leír a fogyásról, az meg alap, nem is tudom miért nem mindenki így csinálja, tele itt is a fogyis kategória hülyeségekkel.
2012. jún. 6. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ex-kövér fiú vagyok, de ha megenegeded válaszolok, mivel 40 kg-t fogytam és határozottan nagyobb lett az önbizalmam, fogyás után szinte teljesen megújultam (új frizura, öltözködés). Azt tapasztalom, hogy egyre többen észrevesznek, illetve akik korábban ismertek, gratulálnak az "átalakulásomhoz", ami nagyon jól esik. Emellett már én is bele merek nézni a tükörbe.


25/F

2012. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező : milyen fogyókúrába kezdtél bele,leírnád esetleg?Nekem is össze kellene kapnom magam,csak nem tudom milyen irányba induljak a témán belül.
2012. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

25F köszi a válaszod, én is gratulálok, le a kalappal.:) Hasonló pozitívumokat várok én is, remélem olyan ember nincs is, aki megbánta, hogy lefogyott. :))



23:00. Ez tulajdonképpen nem fogyókúra, hanem egészséges étkezés, sok mozgással. Eddig 3 hónap alatt 14 kilót sikerült fogynom, még hátra van kb. 17. Szóval elég sok. De amit az első válaszoló írt, ott találod meg még ennek az étrendileg fogyókúrás változatát is, lifetiltre ha rákeresel (blog), akkor megtalálod, csak mikor én ezt konkrétan kiírtam (a címet) egy válaszban, azonnal törölték, ami nagy kár. Szóval ott megtalálsz kb. mindent ami az egészséges fogyáshoz kell (illetve józan ésszel magadhoz tudod alakítani, hogy valóban egészséges legyen)

2012. jún. 6. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vagy 25/F válaszoló! Van tippetek a hatékony fogyásra? én 187 cm 89,5 Kg 25/F vagyok. szeretnék egy tizest ledobni, főleg a sörhaskezdeményt. Konditerembe nem nagyon szeretnék járni mert nem szeretem az ottani légkört.
2012. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Menj futni, az egyik legjobb mozgásforma a fogyáshoz (is). Több fehérje, kevesebb szénhidrát, de a fenti blogon tényleg jól leírja a srác. Na most már annyi reklámot csinálok neki, mintha ismerném. :)
2012. jún. 6. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, aki kemény futásos, súlyzós edzéssel már sikeresen leadott 14kg-ót, de még továbbra is fogyózik, szerintem ritka erős akarat, kitartá és munka kell hozzá, ezért csak tisztelni és becsülni tudom azokat, akik képesek lefogyni.


Én meg épp a másik véglet vagyok, aki hízni akar, nekem meg azért kell keményen megdolgoznom, hogy sikeresen felszedjek akár egy-két kilót is. A kondizással már sikerült 2kg-ót felszednem, úgyhogy ez reményt ad. :)

2012. jún. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokat...nagyon sokat :D Bár "kövéren" is csinosnak és arányosnak mondtak, és udvarlók is akadtak, azért mégiscsak bennem volt mindig, hogy mennyivel dögösebb lehetnék, és nagyon sokszor járt a fejemben, hogy "biztos azt nézik, hogy mekkora tehén vagyok" :D meg hát domináns típus vagyok, ezért azt akartam, hogy mindig minden társaságban én legyek a legjobb nő :D és tényleg sokkal nagyobb figyelem fordult rám, miután leadtam 20 kilót... örültem neki :D mindig alig várom, hogy emberek közé mehessek és nézzenek és végre tudjam, hogy jót gondolnak rólam, és nem nevetnek ki... :)
2012. jún. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!