Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyiben változott meg az...

Mennyiben változott meg az életetek?

Figyelt kérdés

Aki leszokott mennyivel jobb az életetek. itt arra gondolok hogy mennyi a különbség a két élet között...

pl: egy barátom azt mondta hogy amikor ő leszokott akkor kevesebb pattanása maradt....


2012. aug. 16. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jobban érzem az izeket,a szagokat mióta leszoktam!
2012. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és csak ennyi?
2012. aug. 16. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Jobban érzek szagokat, ami hátrány nyáron a buszon... Ennyi.
2012. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az életemben nem következett be semmilyen változás.

Talán annyi,hogy nem krákogok annyit,de kicsit még mindig szoktam,mert még mindig jön fel a slájm...pedig 8 hónapja leszoktam.

Illetve most már nem bírom a cigi szagát.Pl ha megölelem vagy megpuszilom azt a barátnőm aki dohányzik,érzem hogy bűzlik a szája meg a ruhája,előtte nyilván nem éreztem,hisz nekem is olyan szagom volt.

2012. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

egy barátom azt mondta hogy eltűntek a pattanásai lehetséges vagy véletlen?

a 3. hónap a legnehezebb? páran azt mondták

2012. aug. 16. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy sincsenek pattanásaim,szóval ez ügyben sem tudok nyilatkozni.

Illetve nekem egyik hónap sem volt nehezebb,vagy könnyebb.Meglepően egyszerűen ment számomra ez az egész leszokósdi.

2012. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én 11 napja vagyok leszokóba 8 év után mennyiidő itán mondhatomhogy sükerült állítólag 16 év ... de nem hiszem
2012. aug. 17. 01:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az volt az első jele, hogy jóval könnyedebben szaladtam fel az aluljáró lépcsőjén.

Vagy ideges voltam, ha tudtam, hogy nem tudok majd x óráig rágyújtani... Na emiatt se kell már idegelnem magam.

Nem köhögök már.

Nem bűzlik a hajam, a ruhám, a szám, a kezem... a cigitől.

És még számtalan biztos...

2012. aug. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

am álitólag a futó táv leszokás után a 3-4 szeresére nö iletve a sebeség.

ma aról álmodtam hogy cigizek és ezért késtem le a vonatot. nem 1 Szer fordult elő ez az álom mit jelenthet?

2012. aug. 17. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Az hogy kívánja a szervezeted, de álld meg! Hasonló sztorim volt nekem is annó, de én azt álmodtam hogy felbontottam 1 doboz cigit, és egymás után szívtam el a cigiket.. Ne tudd meg mit éreztem mikor felébredtem, bár én vagy 3 hétig idegbeteg voltam, nagyon nehezen szabadultam meg tőle.
2012. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!