Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben, miért...

Jep! kérdése:

Mi a jó a cigiben, miért szívják annyian?

Figyelt kérdés

egyszer kipróbáltam nem köhögtem se semmi, nem éreztem semmit

bement a füst,kiment a füst. nem látom értelmét annak hogy mindennap valaki akár több dobozzal is elszívjon ne is beszéljünk arról hogy egy csomag vagy 700 forint.



2012. máj. 2. 21:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
probald ki az e-cigit, az jo, elezo voltam
2012. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
még ennyit hozzátennék az összeshez : azért mert ezzel vezetik le a stresszt. van aki alkohollal van aki zabálással. ez is olyan. :)
2012. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
most vok 15, 10 évesen próbáltam ilyen mentosloscigit meg marlboro-t szívtam de nagyon szar az összes
2012. máj. 10. 21:31
 14/14 Alaque ***** válasza:

Én nem azért szoktam rá, mert menő. Tizennyolc éves voltam, mikor először dohányos cigarettát szívtam. Azért gyújtottam rá, mert akkoriban sokat füveztem, és egyszer nem jutottam marihuánához hetekig. Azt reméltem, hogy majd hasonlít a dohány, de tévedtem.


Egészen más miatt jó. Szeretem az ízét, imádok játszani a füsttel, imádok füstkarikákat fújni, egyiket át a másikon, imádom a rituálét, ahogyan rágyújtok, imádok cigivel a számban gitározni. A füst mintha összekapcsolna egy másik világgal. De a legjobb maga a rágyújtás! :D Van benne valami hanyag elegancia, ahogyan az ember előveszi a kis cigarettáját, meggyújtja, az elején nagyokat pöfékel, aztán fújja a karikákat.


Én ezért szeretem. És nem akarok leszokni, mert imádom :)

2012. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!