Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben? Mostanában...

Mi a jó a cigiben? Mostanában megkívántam újra a cigit, el is szívtam párat, de én nem értem mi jó benne de mégis jól esik elszívni 1 szálat.17/F amennyiben számít valamit.

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a jó benne, hogy oldja a feszültséget, és dopamint szabadít fel az agyban, amitől örömérzeted lesz. Ezért okoz függőséget, és a rabjává tesz. Ne szokj rá, mert úgy fogsz szenvedni mint én és számos sorstársam. Ha még egyszer születnék, ez lenne az egyik fő dolog, amitől tartózkodnék!
2012. márc. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
A nikotin okoz függőséget,a többi jó dolgot,amit érzel meg csak beképzeled magadnak,mert ez drog.1 száltól simán rá lehet szokni.Szerintem ne tedd,a leszokás maga a pokol!
2012. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és hogy meg akartok óvni előle de pár éve is le bírtam tenni, nemes egyszerűséggel :D ha akarnám msot is letehetném, meg nem akarom folyton szívni csak ha kedvem van. mióta ezt kiírtam azóta 1et se szívtam pl. de nekem a jó kedvet nem igazán hozza meg. az egyik dolog ami nem káros és meghozza az a Korpiklaani ;)
2012. márc. 20. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmm...Mi az Korpiklaani? :D
2012. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te az a korpiklaani vagy akit ismerek? Volt valami webapod régen ugye? Neg regisztrálva voltál sony ericcson portálra is, nem? :)
2012. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NEM! :D a korpiklaani 1 nagyon fasza folk metal együttes ^^ közöm nincs sony erricsonos portálokhoz meg ilyenekhez :)
2012. márc. 21. 10:37
 7/7 Alaque ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy a leszokás azoknak nehéz, akiknek az adott drog valamiféle hiánypótló. Van, akinek a drog a hús az élet gulyáslevesében, és ez nagy baj. Akkor jó, ha a drog csak egy kis extra Erős Pista benne. És ez igaz a cigire is. Azért olyan necces egyébként leszokni róla, mert a dohány amolyan féllegális drog. Mindenhol szidják, itt tilos dohányozni, ott tilos dohányozni, de mégis megkaphatod a boltban. Ez egy nagyon rossz megoldás. Nem nyújt kellő motivációt a leszokáshoz (ahogy egyeseknek a teljes körű tiltás tenné), de azokat sem hagyják békén, akik nem szeretnének leszokni. Ha akarok úgyis rágyújtok a BKV-megállóban, hiába van betiltva. Ha meg szorult belém némi szociális érzék, akkor úgysem gyújtok rá például étteremben, és nem fújom a buszmegállóban a másiknak a képébe a füstöt akkor sem, ha történetesen nem tilos. Ha meg rendesen betiltanák, akkor, mint a marihuána esetében is, kialakulnának az illegális fogyasztói körök, amik senkit sem zavarnának, legfeljebb a rossz passzban lévő rendőrt. Én azért örülök, hogy nincs konkrétan betiltva. A betiltogatás nem segít semmin. Akkor is ellene voltam, amikor még nem dohányoztam.


Hogy mi a jó benne, azt magadtól kell megkérdezned. Mindenre ott van a válasz a fejedben, csak esetleg nem akarod megtalálni.

2012. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!