Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben, miért...

Jep! kérdése:

Mi a jó a cigiben, miért szívják annyian?

Figyelt kérdés

egyszer kipróbáltam nem köhögtem se semmi, nem éreztem semmit

bement a füst,kiment a füst. nem látom értelmét annak hogy mindennap valaki akár több dobozzal is elszívjon ne is beszéljünk arról hogy egy csomag vagy 700 forint.



2012. máj. 2. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így az elején még te ezt mondod de ha rászoknál mert minél többet szívnál rájönnél hogy kell neked. Sajnos én így estem rabul, igaz én még időben abbahagytam mert szerintem értelmetlen valóban. Hogy konkrétan mi a jó, az hogy egy idő után jobban fogod érezni tőle magad függő leszel és igényelni fogod.
2012. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Függöseg,elkezded mondjuk divatbol,vagy unalombol,aztan függöve vallsz,hianyzik a szervezetednek.en 13evesen szoktam ra azt hittem nem tunak leszokni,aztan tavaly probara tettem magam,es siman leszoktam 7honapig nem szivtam,most szilveszterkor szoktam vissza.en szemely szerint azert szivom,mert szeretem,nyugtat,szeretem az izet,en elvezem,mint mas az edesseget.
2012. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja,22/F a 2ik voltam.
2012. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg meg tapasztalati alapon, inkább leírom. :D

A nikotin erősen addiktív drog, örömérzetet okoz (dopamint szabadít fel az agyban). Ez megnyugtató hatású, enyhíti a depressziót, élénkíti a vérkeringést, mert érösszehúzó hatású. Elűzi az álmosságot, csökkenti az étvágyat, és az emberi kommunikációt is megkönnyíti. Viszont ha rászoksz, és nem jutsz hozzá (vagy tilos rágyújtani), borzasztó elvonási tüneteid lehetnek. Szóval szívás.

2012. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első próbálkozásra senki se szereti. Azért próbálják ki a gyerekek, mert nekik tilos, és ettől nagyon menő és felnőttes a számukra. Aki nem gyújt rá, az lúzer, szóval aki nem akar az lenni, az szívja. Közben mondogatják, hogy nem fognak rászokni, mert csak alkalmanként meg a "társaság kedvéért" csinálják, de egy idő után már kívánja a szervezetük.
2012. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"élénkíti a vérkeringést, mert érösszehúzó hatású"

Ez kicsit ellentmondásos, nem gondolod? Ha összehúzza az ereket, mégis hogy serkentené a vérkeringést???

2012. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :)
2012. máj. 3. 14:35
 8/14 anonim ***** válasza:
2-3# Milyen fajtát szívsz? Egy nap mennyit? Mennyi ideig szeretnél még dohányozni?
2012. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy? Mikor próbáltad ki? Milyen fajtával?
2012. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
en mar sok cigit kiprobaltam de még mindig utalom
2012. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!