Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan szüljek akaraterőt?

Honnan szüljek akaraterőt?

Figyelt kérdés
Le akarok szokni a cigiről,de elég problémás,mert általában 1 napig sem bírom.Mit tegyek?Úgy érzem,dohányzás nélkül kicsit egyhangúbb az életem és amúgy is sokat idegeskedek.

2012. márc. 5. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkell határoznod előszőris azt, hogy mi az amiért leakarsz szokni, másodsorban pedig azt, hogy mi az ami a leszokással jár, harmadsorban pedig azt, hogy bevállalod-e azokat a dolgokat amelyek a leszokással járnak.
2012. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy hangoskönyv, ami már sokezer embernek segített abbahagyni a dohányzást. Régebben én is, egy napig sem bírtam, estére megőrültem cigi nélkül, aztán meghallgattam a könyvet, és egyik napról a másikra abba tudtam hagyni. Nem csak nem hiányzott a cigi, hanem azóta sokkal jobban érzem magam :) Ha kell a könyv, írj egy privátot, és elküldöm. Vesztenivalód nincs vele, kb 3órahossza, végighallgatod (közben is cigizhetsz nyugodtan), aztán legrosszabb esetben is csak az a 3óra megy rá az életedből, viszont ennél sokkal többet nyerhetsz, ha rád is jó hatással lesz a könyv:) Eddig amilyen visszajelzéseket olvastam, 10ből 9embernek bevált. Max akkor nem válhat be, ha nem is akar az ember leszokni, csak tudja, hogy le kellene majd talán, de nem akarja abbahagyni... szóval ha kell a könyv, írj egy privátot :D
2012. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!