Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik kórházban szüljek a...

Melyik kórházban szüljek a kettő közül? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

2 kórház közül kell kiválasztanom, hogy melyikben fogok szülni.

2 gyermekemet "X" kórházban szültem választott orvosnál, de most nem tudjuk megfizetni a dokit, ezért nincs fogadott orvosom.

Az a baj, hogy "Y" kórházban régebben már volt 1 abortuszom, ami ugye bent van náluk a rendszerben, bár a leánykori nevemmel.

Nem szeretném, ha a férjem előtt kitudódna ez a régi abortusz.

Szerintetek kiderül, ha "Y" kórházba kezdek el járni ezekben az utolsó hónapokban?


2012. febr. 23. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam. a város egyik kórházában már volt egy abortuszom, és én nem azért hogy ki ne derüljön, hanem elvből a másik kórházat választottam szüléshez, csak azért, mert az első kórházhoz rossz emlékek fűződtek, és nem akartam, hogy a szülés és körülményei említésekor, vagy visszagondolás közben akár csak kicsit is eszembe jusson az abortusz.
2012. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A férj előtt nem fog kitudódni. Nem fogják csak úgy közölni vele, ez miatt ne aggódj!


Viszont azt mindenhol meg fogják kérdezni, hogy hányadik terhesség, és itt be kell vallani az abortuszt is. Erre általában a vizsgálatokon kerül sor meg a viziten. Ezeken meg gondolom nincs jelen a férj.

2012. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj. Ha 10 éven túl volt az az abortusz, akkor teljesen kizárt, hogy benne legyél a számítógépes rendszerben, mert akkoriban még papíron dolgoztak, azok meg mostanra a kórház padlásán hevernek. Tudom, mert orvos vagyok, több kórházban is dolgoztam már. De miáért nem akarod, hogy a férjed megtudja az abortuszt? Mégiscsak a férjed. Ez olyan fura nekem.
2012. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert amikor megismerkedtem vele, akkor éppen 5 hetes terhes voltam valaki mástól:(
2012. febr. 23. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem derülne ki. Max az orvos az elején egy vizsgálaton rákérdez hanyadik terhesség, de vagy beleszámítod azt is vagy nem. Mivel azóta már szültél, szerinten egyáltalán nem mérvadó a régi abortusz. Ha nem akarod ne mondd meg a dokinak se. Csak a szüléseket. Maguktól meg nem fogják mondani, mivel már rég nem aktuális a téma. Tehát szerintem aszerint válassz kórházat, hogy melyik magasabb színvonalú. De ha az első kórházról, amelyikben már szültél, jó tapasztalatod van, akkor szerintemsimán válaszd azt most is. De ha éppen ellenkezőleg, nincs jó tapasztalatod, akkor válaszd nyugodtan a másikat. Nem fogják a régi témát feszegetni.
2012. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!