Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni császárt, ha...

Lehet kérni császárt, ha amúgy nem indokolja semmi, hogy ilyen módon szüljek?

Figyelt kérdés
Milyen módon zajlik ez? Meg lehet ezt kérdezni kerek-perec a dokitól?
2012. jan. 21. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha a dokid benne van az ilyesmiben, akkor persze, felteszed a kérdést és megkapod a választ. Készülj fel, hogy meg is kell indokolni.
2012. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
jó pénzért megfelelő dokinál lehet. Keress olyat, aki hajlandó erre. Biztos beszélsz más kismamákkal, csak hallasz valamit.
2012. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

pénzért igen!

Egyébként mindegy melyiket "választod" mert a császár utána baromira fáj,a hüvelyi szülés meg akkor fáj mikor történik de utána már nem!

2012. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért akarsz császárt? Én mindent megadtam volna, hogy hüvelyi úton szüljek 5 hónappal ezelőtt, de sajnos s.o.s. császárom volt. Fizikailag nem viselt meg, ki lehet bírni, de lelkileg igen.
2012. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vajúdni is hagynak császár előtt, akkor a császár is 2 helyen is tud fájni.

Miért szeretnél császárt?

2012. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha fizetsz magánorvost, és megbeszéled vele, akkor igen. Bár szerintem felesleges, ha indokolt, úgyis műtenek.
2012. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs rá ok, nem szokták, mivel ez egy nagyműtétnek számít, sokkal több kockázattal mint a hüvelyi. Ha meg történik vmi baj, a dokié a felelősség. és ha kiderül, h ok nélkül csinált császárt, hát kb leszedik a fejét- joggal.
2012. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen orvosi papírt azért kellene látnia a nőgyógyászodnak, mert valószínűleg nem fog az állásával játszani.

Amit tudok javasolni:

1. ha esetleg nem tökéletes a szemed állapota, azaz szemüveges vagy, menj egy magán-szemészhez s őszintén mondd el, hogy félsz a szüléstől. A szemész tud adni olyan papírt hogy a szemed miatt inkább a császárt javasolja. Itt nem a dioptria számít hanem a szem és a szemfenék illetve az erek állapota.

2. Ha jó a szemed, menj egy pszichológushoz, ott is őszintén mondd el hogy rettegsz, s neki is van jogosultsága császárra javaslatot kiadni.

2012. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kerültem a kórházba be,hogy 3 napot a szülőszoba mellett feküdtem.Pünkösd volt, jó kis meleg, frontok mentek jöttek, 21-en szültek 3 nap alatt.Végig hallottam, majd beleőrültem ,olyan nem jó volt hallhatni :-(

Minden este imádkoztam ,ne kelljen szülnöm ...erre szülés előtt 5 nappal úgy elfordult a baba, a doki mondta,ez sajna tuti császár.Röpködtem magamban,meg is volt a dolog...erre jött amire nem számoltam, olyan kis fitt voltam világ életemben,mint egy zerge.A császár után ,én 5-6 hétig is olyan állapotban voltam, menni alig tudtam.Sportos ,normálsúlyú anyuka!És mégis ledöntött.Akik szültek, du.már pingvinben totyogtak a fürdőbe, 3 hét múlva a városban korzóztak, én meg még hónapok múltán jöttem rendbe.Pedig nem érzem magam kényesnek!!! Most ismét kismami vagyok, csak SZÜLÉSBEN gondolkodok, ha csak eü. okai nem lesz megint.Én ezt még egyszer nem akarom ...

2012. jan. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,szenzációs amit írtál.Még egy bízonyíték,hogy a gondolatoknak van teremtö hatalma.Ha nem hallod végig a sok szülést ,nem fordul el a babád ,az biztos.

Én vagyok az ellenpélda,olyan értelemben,hogy fekve hordtam ki a terhességet,egy 5 honaposan elveszített terhesség után,annyira féltem,annyira beraktam az agyamba,hogy nem kell az a baba onnan kijöjjön,hogy 41 hétre be kellett indítani,és 2 nap oxitól sem indult be a szülés.Nem tudtam agyban elengedni.

aztán mikor szóba jött a császár annyira megijedtem a gondolattól,hogy 2 óra múlva már babáztam.Magától beindult,és 2 óra alatt lezajlott.

2012. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!