Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Becsülendő 10-15 éves dohányzá...

Becsülendő 10-15 éves dohányzásról a párunk miatt leszokni? úgy hogy én nem is akarom?

Figyelt kérdés

csupán mert a párom folyamatos terrorizálása miatt nem gyújtok rá, csak reggel és este (napközben nikotintapaszom van - mert a pszichiátrián kötnék ki az idegfeszültségtől cigi nélkül)szóval ennyi idő múlva 2 szálon élni, úgy, hogy alapból én szeretek cigizni,(napi 1 doboz) le sem akartam tenni, becsülendő dolog?


csupán mert a páromtól egy jó szót sem kapok, terrorizál a két szál miatt is és fenyeget a kapcsolat végével, hogy neki nem kell dohányos nő, mert az viszi a pénzt alapon (nem, nem az egészségemet félti, hanem a pénzt)


csupán mert szerintem ez óriási teljesítmény tőlem, és nem is értékeli, csak zsarol tovább a két szállal!!


véleményt várok.


2011. dec. 8. 18:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
igen nekem is elektromos cigim van jó dolog de nem ugyan az melesleg én már rég ott hagytam vólna :D
2011. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Dobd ki a f@szit a pics.ba.


Az igaz, hogy az én barátnőmnek sem engedem a dohányzást, viszont volt egy elég komoly betegsége... Már csak ezért sem.

Másrészről én is leszokófélben vagyok. (ha már neki nem engedem, akkor úgy tisztességes, ha én sem szívom)


De az, hogy csak a pénz miatt én terrorizáljam a párom ezzel a cigi dologgal... áhhhh.... felejtős.


Dobd minél hamarabb... és ne csak a cigit. :)))


32/F

2011. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

jelenleg kikötötte, hogy addig nem költözünk össze, amíg cigizem

erre mondtam, hogy simán leteszem nikotintapasszal teljesen.

erre azt mondta, ne is álmodjak róla, neki nikotintapaszos nő sem kell, mert az is viszi a pénzt.


jelenleg meg vissza is estem a cigizésbe a lelki nyavajáim miatt :(

2012. jan. 4. 12:45
 14/19 anonim válasza:
Hát nézd én is dohányoztam és jött egy olyan ember az életembe akivel már több mint fél éve együtt vgayok és nem dohnyzik nemszerti ha én is dohányzok ezért ugy határoztam hogy lekell szoknom hiszen nagyon szeretem ezt az embert és nemakarom elvesziteni ha teis szreted és nem akarod elvesziteni akkor szokj le még ha nemis akarod akkor is .:)
2012. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

azért kellene leszoknom, mert zsarolnak, hogy ellenkező esetben vége.

hát én meg ebből úgy érzem, hogy tul.képpen igazán nem is szeret.

és mivel előtte nem is cigizem soha és egy-két szálakról van szó, szerintem itt már csak az megy, hogy le akar uralni és valahol pszichésen pont ezért nem bírom véglegesen letenni.

olyan srácért, aki valóban szeret, aki megkér, nem ordibálva parancsol és aki rámbízza a döntést, nem zsarol, olyan srácért le tudnám tenni.

de aki üvölt, nem is szeret csak birtokol úgy érzem, olyanért nem megy.

2012. febr. 18. 07:52
 16/19 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


megérdemled a sorsod! :)

2012. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Hát figyelj ?n vagyok az előző elötti aki irt és erre csak annyit ha télleg zsarolnak ezzel és télleg ugy érzed h nem szeret akkor hagyd ott mert ennek akkor nincs értelme.:/
2012. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

jelenleg épp szakítás van tervben, az ő és én részemről is.


ő a cigire fogja

én meg hatalmi harcot látok benne csak.


van olyan ember, aki felnőtt fejjel nem csinálhatja amit akar, mert tiltják?

2012. febr. 26. 10:21
 19/19 anonim válasza:
Hát figyelj szerintem nagyon nem éri meg ezt a kapcsolatot.. á ha ilyenér már szakítani akar olyan ember nem érdemelmeg egy nőt!
2012. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!