Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Becsülendő 10-15 éves dohányzá...

Becsülendő 10-15 éves dohányzásról a párunk miatt leszokni? úgy hogy én nem is akarom?

Figyelt kérdés

csupán mert a párom folyamatos terrorizálása miatt nem gyújtok rá, csak reggel és este (napközben nikotintapaszom van - mert a pszichiátrián kötnék ki az idegfeszültségtől cigi nélkül)szóval ennyi idő múlva 2 szálon élni, úgy, hogy alapból én szeretek cigizni,(napi 1 doboz) le sem akartam tenni, becsülendő dolog?


csupán mert a páromtól egy jó szót sem kapok, terrorizál a két szál miatt is és fenyeget a kapcsolat végével, hogy neki nem kell dohányos nő, mert az viszi a pénzt alapon (nem, nem az egészségemet félti, hanem a pénzt)


csupán mert szerintem ez óriási teljesítmény tőlem, és nem is értékeli, csak zsarol tovább a két szállal!!


véleményt várok.


2011. dec. 8. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet terrorizálni a társunkat. Azt viszont mondhatja, hogy nem tud együtt élni (vagy pl. csókolózni egy dohányossal). Az erőfeszítésed becsülendő. Lehetne kicsit türelmesebb, bár nem írtad, mióta tart a leszokás.
2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Becsülendő! Dícséretes!

Én nem mondtam, hogy leszokok a dohányzásról, nem volt Szilveszter sem, nem mondtam, hogy ez az utolsó doboz, egyszerűen azt mondtam, megpróbálok egy darabig nem rágyújtani. Így, ha netán rágyújtok, nem égek magam előtt.

Ennek 30 éve.. Köszönöm jól vagyok, bár az első időszak persze nehéz volt, de nem használtam semmiféle segédanyagot..

Sikerült, jól vagyok..

Próbáld Te is ezt, menni fog!

2011. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ez igen!!! Tisztelet az ilyen leszokó embereknek!!!

Sokan még akkor sem tudják/akarják letenni, mikor súlyos betegek lesznek.

El fog múlni a sóvárgás, és nagyon fogsz örülni, hogy letetted!!!

2011. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

a lakásban amúgy soha nem is cigiztem, csókolózni, alapból nem csókolózunk (ő nem tud, amit én utálok)

szóval ő észre sem vette eddig sem ha cigizem, amúgy is dolgozunk, együtt sem vagyunk szinte, úgy tiltja, csak és kizárólag a pénz a baja.


és rettentő nehéz volt leszokni, amúgy is maga a jellemem is olyan, hogy hajlamos vagyok a függőségekre, jelenleg a társkapcsolati függőségem is függőség. de mindegy.


és már kb 1,5 éves küzdelem volt a leszokás, amikor jött a nagy ötlet a nikotin tapasz! amivel azonnal nem cigizem, csak reggel és este.

így a szervezetem nem stresszel legalább.

de a párom igen.

2011. dec. 8. 18:45
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi a többieknek

sajnos a párom soha nem fogja értékelni, mit megteszek miatta, mert ő abszolut nem fogja fel mekkora harc ez!

2011. dec. 8. 18:47
 6/19 anonim ***** válasza:

Piszkálni egy olyan embert,aki amúgy is sík ideg a nikotinhiány miatt? Pláne, ha érte mész ezen keresztül? Biztos, hogy vele akarod elképzelni az életedet? Szeret ő téged egyáltalán? Nekem lesülne a bőr a képemről, ha a páromat így nyaggatnám.

23/L

2011. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem vagytok normálisak. egyik se. szép páros.
2011. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem értem, mi a szart mártírkodsz. hagyd a fenébe őt.
2011. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Vegyél elektromos cigit...
2011. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

gondoltam rá.

legutóbb elmentem egy hirdetés mellett és nem tudom hol olvastam, hol tudom megvenni

kb 3000 ft, ha jól emlékszem

2011. dec. 9. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!