Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jövőhéttől leállok a cigivel,...

Jövőhéttől leállok a cigivel, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
sacc/kb. egy éve dohányzok, szeretek cigizni, más nem. Le akarom szűkíteni hogy egy jó ideig semmi, aztán hétvégénként néha. Próbáltam a heti 1 dobozt, de nem megy, pláne nem hogy a suliban is lehúznak. Tegyek vele még egy próbát, vagy azonnal hagyjam abba szerintetek? nagyon drága, és nekem nincs évi 250 ezrem egy tüdőrákra, ami ingyen sem kéne.
2011. nov. 1. 19:20
1 2 3
 21/22 brigike78 válasza:

Allen Carr: Végre nem dohányzom!

Nekem nagyon bejött, 14 hónapja nem gyújtottam rá, sőt még mindig járok "Cigizni" a munkatársakkal és nem akarok rágyújtani! Nem szenvedtem, meglepően könnyű volt. Előtte 20 évig voltam a cigi rabja, de most már szabad vagyok!!!

2011. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kedves utolsó, megkérdezhetem hogy hány éves vagy? Mert én sajnos mindig PM márkát vettem, Marlboro, Multifilter, meg ilyenek. Úgy vettem észre hogy ezek baromira függsőéget okoznak, más márkákkal szembne...
2011. nov. 28. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!