Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit ajánlotok, hogyan csinálja...

Mit ajánlotok, hogyan csináljam a vízipipámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gondom, hogy vettem egy vízipipát, egyszemélyes, kb 25-30 cm magas, a hozzá tartozó kerámiát megrakom a dohánnyal, és amit kaptam hozzá szenet (kb.: 2,5-3cm átmérőjű, öngyulladós) felizzítom. De kb 5 perc élvezet után, annyi. Sajnos utána csak tömény füst jön... a szén elégeti a dohányt. És a továbbiakban gyakorlatilag csak szenet szívnék...

Javaslat? Másféle szén? Kisebb? Törjem ketté? Nem túl mély a hozzá tartozó kerámia amibe teszem a dohányt, azzal lenne gond? Kérlek segítsetek, nagyon szeretném végre élvezni. :)


2010. jún. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

hello


figy ,gondolom még kezdő pipázó vagy. ha lehet a kerámiát ne tömd túl erősen meg itt gondolok arra hogy miután tettél bele dohányt ne nyomkodd meg a tetejét erősen. cska igy közepesen lazán tegyél bele dohányt és amita pipához adtak rácsot amita kerámia és a szén közé kell tenned az helyet alufóliát használj tedd rá majd böködd ki fog piszkálóval ha azt akarod h téll ne égjen rá csinálj egy gyürüt alufóliából (ha privátba le irod msn címed le rajzolom hogy itt mire gondolok) . ha látod hogy a szened hamusodik ott a pipatálca hamuzd le majd tedd vissza a szenet . ha lehet vizet se túl soakt tegyél a pipádba mert fel tud jönni miközben szivod.

2010. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt kedvem vegigolvasni az elso hozzaszolast, de en azt javaslom hogy probalj tobb fele szenet. Mi is voltunk olyan helyzetben hogy egyaltalan nem gyult meg vagy olyan hogy hamar leegett es igy tovabb. En azt vettem eszre hogy a szen az egyik legfontosabb, szoval keress valami jot.
2010. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én is arra gondoltam, hogy a szénnel lesz a gond, de nem tudom milyet vegyek helyette.

A kerámiát nem tömöm meg, nem szoktam megnyomkodni, csak lazán, és alufóliát teszek rá. Le is szoktam hamuzni...illetve le hamuznám...de mire oda jutok, már az alufólia alatt lévő dohány totál szénné égett.

2010. jún. 23. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen, igen de az alufoliát piros, kék árnyalatokkal kellmegdíszíteni, és körbe-körbe 24 karátos arannyal befutattva.
2010. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekünk is ugyanez volt! Az a trükkje, hogy levegősen kell megtömni, és ha állandóan megég a dohány, akkor a következő kell:

1 réteg alufólia (kilyukasztgatva)

1 péniszgyűrű (fogy egy kis alufóliadarabot és egy szén átmérőjű gyűrűt hajtogatsz belőle /nem vastagot/, majd rárakod az alufóliára)

1 réteg alufólia (kilyukasztgatva)

erre rakod a szenet. Lehet, hogy nem lesz füstje, ha gyenge már a szén, akkor felülről lefelé leszedsz réteget.

2010. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kifogom próbálni ezt a megoldást is. És olvastam azt hogy próbáljam dupla vagy 3x meghajtani az alufóliát, és úgy lyukazgassam ki, megtettem. És működött. Ajánlom neked is. Mindent ki kell próbálni. :)
2010. jún. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!