Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, hogy tovabra se...

Mit tegyek, hogy tovabra se kivanjam a cigit?

Figyelt kérdés

16/fiu vok...

Az a helyzet hogy, 6es fel evesen cigiztem eloszor, egyik baratommal, vettunk 10doboz cigit, elment 2 nap alatt...

akkor megfogtak es ezzel ennyi...

Tavaly szeptemberbe kezdtem el cigizni....es most augusztus 29-ota nem gyujtottam ra...vagyis ma van a 3dik napja....

Es kezdem kivanni , egy kicsit....

Szoval van valami otletetek h mit csinaljak hogy tovabbra se kelljen a cigi???

Elore is koszi a valaszokat!!! es kerlek kimeljetek a hulyesegektol!!!KOSZI^^


2011. szept. 1. 20:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

mar 12napja nem cigiztem....de nagyon kivanom mar!!!

Valami otlet hogy elfelejtsem a cigit???

vagy valami???

kerlek segitsetek:(

2011. szept. 9. 00:43
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a fejedben megjelenő gondolatokat, és figyeld a vágyat ami benned ébred. Semmi mást ne tégy, csak figyeld jól!!

Ismerd fel, hogy ezek csak az elméd szüleményei és nem több. Légy erős, és figyeld addig az érzést amíg az el nem gyengül. Tudd, te vagy az erősebb!


Ha harcolsz ellene szenvedni fogsz (mint ahogyan most is szenvedsz) de ha engedsz neki veszítesz. Gyűjtsd össze inkább minden erődet, és nézz szembe vele. Akárhányszor felébred benned a vágy, nem kell mást tenned mint figyelned azt. Vedd észre, és addig figyeld amíg el nem gyengül az érzés, és el nem ülnek a gondolatok. Ez a bátorság!

Menni fog!

2011. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
........09-07 00:02 voltam.......
2011. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszonom, a valaszod es biztatasod is:) nagyon rendes vagy:)

meg1x koszi:)

2011. szept. 11. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!