Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Négy napja nem eszem tésztát...

Négy napja nem eszem tésztát és kenyeret, mit tegyek, hogy ne kívánjam?

Figyelt kérdés

Eddig jól ment, mert volt itthon dinnye, meg egyéb ételek, de most már lassan csak kenyér meg a rávaló kenhető dolgok maradtak.

Az is jó volt, hogy jó idő volt, és ha megkívántam, elmentem biciklizni, de most az sem megy, mert esőben elmossa a földutakat a víz.


2011. aug. 9. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
gyümölcsöketegyél vagy aktivan sportolj és ehetel kenyeret csak sportolj ha sportolsz elkerülhetetlen amegizmosodásés a több kalória égetés a lényegtöbbet használjon ela szervezeted mint amennyit te beviszel naponta=tartalékokhoz fog nyulni a szervezet=fogyás=nem izmot fog elégetnimert a mozgás miatt tudja hogy arra szükséged van..
2011. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, és menj le a boltba gyümölcsökért meg tojásért. Én ilyenkor főtt tojást eszem, az csak kb 70kcal és laktat is. Húst ehetsz nyugodtan, ha más nincs, akkor virslit!:)
2011. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Foglald el magad és ne gondolj rá! :)

Ha meg éhes vagy, menj és vegyél magadnak kaját.

2011. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, micsoda? Bocs, de egy szót sem értek abból, amit írsz.


Második, nem az én dolgom a vásárlás. Nem azért nincs itthon semmi, mert nem akarjuk, hogy legyen, hanem, mert szegények vagyunk. Tojás van, de azt nem igazán szeretem. Szilva van a kertben. De nem is azt kérdeztem, mit egyek, hanem mit csináljak, hogy ne kívánjam. Az elmúlt két évben rengeteg tésztát meg kenyeret ettem, szinte rászoktam.

2011. aug. 9. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:

drága,most is ehetsz te tésztát is és kenyeret is ,ha nagyon megkívánod nyugodtan egyed őket,hisz nem vagy te ezektől eltiltva,legfeljebb lassabban fogysz ,mint ha egy falatot se ennél,

az igazi az lenne,ha szépen, lassan szoknál le a lisztes dolgokról

2011. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyél kenyeret - reggel

de nem fél kilót, hanem egy szeletet

ennyi

2011. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha teljesen megvonod a szénhidrátokat, akkora farkaséhség fog rád törni előbb-utóbb, hogy lőttek a diétádnak. Mellesleg ez adja a szervezetednek az energiát. Kell a szervezet működéséhez, gondolkodáshoz is.

Reggel, délelőtt nyugodtan egyél (ha lehet teljes kiőrlésű változatot és akkor nem fogod úgy kívánni). Vagy ehetnél natúr zabpelyhet, zabkorpát reggelire. Ezek elég jól laktatnak, gazdaságosak és diétában különösen jó. Segíti az emésztést.

2011. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem vonom meg a szénhidrátokat, gyümölcsöt - frisset, aszaltat - egyaránt eszem. Ahogyan rizset és krumplit is.


Egyszerűen NEM AKAROK péksüteményt és tésztát enni.

2011. aug. 9. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél. :) Bár én krumplit sem eszem.

Régebben, ha nagyon kívántam vmit, amit nem akartam enni, akkor ettem egy almát. Azóta rászoktam az almára és azt kívánom ilyenkor. :) És almából szerencsére mindig találni aránylag olcsót...

2011. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!