Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, hogy tovabra se...

Mit tegyek, hogy tovabra se kivanjam a cigit?

Figyelt kérdés

16/fiu vok...

Az a helyzet hogy, 6es fel evesen cigiztem eloszor, egyik baratommal, vettunk 10doboz cigit, elment 2 nap alatt...

akkor megfogtak es ezzel ennyi...

Tavaly szeptemberbe kezdtem el cigizni....es most augusztus 29-ota nem gyujtottam ra...vagyis ma van a 3dik napja....

Es kezdem kivanni , egy kicsit....

Szoval van valami otletetek h mit csinaljak hogy tovabbra se kelljen a cigi???

Elore is koszi a valaszokat!!! es kerlek kimeljetek a hulyesegektol!!!KOSZI^^


2011. szept. 1. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

tapaszt próbáltad. vagy a tablettát?

am amugy nem hiszem, hogy 6 és fél évesen kiadjak neked a cigit...

2011. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Első! Mikor a 16 éves kérdezőnk 6és fél éves volt, még nem volt ilyen korlát!
2011. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ez igaz kedves utolso!!!
2011. szept. 2. 23:32
 4/14 anonim válasza:
73%
ostorozd magad! :DD
2011. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
ú neharagudj amikor kiírtam akkor még nem olvastam el azt hogy kíméljünk a hülyeségektől bocsi hogy ezt írtam (de nehogy megtedd amúgy) :))
2011. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendes valaszt is irhattal volna!
2011. szept. 6. 23:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Saját tapasztalatomat írom le neked, talán segít valamit. Én letettem a cigit kb 4 és fél éve, előtte 5 évig keményen dohányoztam. A helyzet az, hogy a vágy nem szűnt meg, még ma is megkívánom néha ha látok valakit dohányozni. Eleinte ez a vágy sokkal erősebb volt, ma már csak ritkán érzem, de szerintem teljesen sosem fog megszűnni.


Amíg cigiztem sokszor próbáltam meg leszokni sokféleképpen, sehogyan sem ment. Aztán jött egy ihlet vagy tudom is én mi, és egyik napról a másikra dobtam a cigit. Tudatosítottam, hogy sokkal erősebb vagyok egy vágynál, és lepasszoltam az agyamban folyamatosan jelentkező "gyújtsunk rá!" "csak egy utolsót" "de jó lenne most egy cigi" ... stb. mondatokat, amik folyamatosan megpróbáltak rávenni a dohányzásra.


A lényeg az, hogy tudd, bármire képes vagy ha igazán akarod! Ne várd, hogy a vágyad elmúlik, mert nem fog, és (szerintem) nem létezik a világon olyan és annyi tevékenység, ami és amennyi egy dohányost lefoglalna úgy, hogy annak nem jutna eszébe a cigi!!

Tudd, hogy ez csak egy mentális drog, amit simán le tudsz küzdeni ha valóban akarod!! Nekem sikerült, remélem neked is fog! Minden jót és sok sikert a leszokáshoz!!

2011. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyújts rá haver egyszer élünk! Igaz én már nem szívom de te úgyis fogod mert jó érzés!
2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem hozzászoló nagyon gonosz.Én csak javasolni tudom,hogy legyen fontosabb az egészséged.Ha ezért önmagában nem is,akkor azért ne kivánd mert a környezetedet is károsithatod vele.
2011. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

00:02- nek : Nagyon koszonom ezt az ertelmes valaszt:) Igazan rendes vagy, es nagyon orulok, hogy meg vannak rendes es oszinten jot akaro emberek is a vilagon! Megegyszer koszi, am hany eves vagy???


18:43- nak : kossz:| nyugi nem gyujtok ra:)


23:12- nek : koszonom a valaszod :)

2011. szept. 8. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!