Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hízhattam mióta letettem...

Miért hízhattam mióta letettem a cigit?

Figyelt kérdés
több mint öt hónapja leszoktam a dohányzásról és egy-két hónapja felszedtem egy pár kilót (lehet több ideje csak most vettem igazán észre.) pedig a táplálozásomon semmit sem változtattam mint az előtt, sőtt még kevesebbet is eszek mióta letettem a cigit. miért lehet? vagy h van ez kapcsolatba a dohányzással?
2011. júl. 18. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez így ahogy leírtad, nem igaz. Végül majd azt fogod írni, hogy már a levegőtől is hízol. Én is leszoktam a cigiről, hatodik éve. Remekül érzem magam, fizikailag, de nem híztam el. Erre ügyeltem. Menjél futni. Ehetsz nyugodtan, jó étvágyat. De a többletkaját dolgozd le Ha nem így teszel, már most, akkor te is hamarosan beállhatsz a hazudozók közé, a 95 napos fogyókúrába, akik mind hősnek érzik magukat, pedig csak holnapután fogják elkezdeni a kúrát.
2011. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!