Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyógyszer abbahagyása miatt...

A gyógyszer abbahagyása miatt hízhattam?

Figyelt kérdés
2010 október óta nem szedem a fogamzásgátlót.Azóta felszedtem 13 kg-t. Van valami össze függés? Más is járt már így? Ja,és nem vagyok terhes !
2011. jún. 1. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hormonproblémáid vannak, akkor simán lehet.Érdemes elmenni vérvételre és abból minden kiderül.
2011. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozogni kell rendszeresen és a felszedett kilók lemennek. Ha nem, akkor kell orvoshoz fordulni.
2011. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakori mellékhatás, de ha hízol mindenképp el kellene menni a nődokihoz, hogy másfajta tablettát írjon.
2011. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 maziii válasza:

Szia!


Nekem a fog.gátlótól ugrott meg brutálisan a súlyom és most szenvedek, hogy lemenjen én is olyan 10 fölötti kilót híztam.Már nem szedem és nem akar nekem sem lemenni...

:(

Nehéz átérzem a helyzeted...

2011. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,én szeptemberben hagytam abba a gyógyszert és hiztam 12 kilót az első négy hónapban azóta már leadtam kettőt,többet sajnos még nem sikerült
2011. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!