Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan segítsek nekik?

Hogyan segítsek nekik?

Figyelt kérdés

Anya már 1 éve leakarja tenni a cigit mert rábeszéltem de mostmár ebben az évben nagyon akarja mert drága is és tudja hogy káros az egészségre(az övére és enyémre is).Csak az a baj hogy a párja is cigizik ő is le akarja tenni csak mindig amikor kimegy cigizni akkor anya is megy vele.

A lényeg hogy hogy segíthetek nekik hogy könnyebb legyen és gyorsabb?


2011. ápr. 10. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar leszokni (és úgy tűnik nem akar) akkor te nem igazán tudsz mit tenni...
2011. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
de le akar szokni csak folyton felhozom a témát és ez idegesíti
2011. ápr. 11. 17:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak neked hazduja azt hogy le akar szokni, valójában tesz rád, ezért vág vissza folyton. Mennyit, és mit szív?
2011. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
egy nap 4-5 szálat és kék nem tudommit(Angliában élünk nem tudom mi a neve a cigijének)
2011. ápr. 12. 14:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor ha felidegesíti,hogy felhozod a témát,akkor nem igazán tehetsz sok mindent!

És szerintem sem akar leszokni,csak neked mondja azt,hogy TE NE SZOKJ RÁ!

Szerintem hagyd rá,mást sajnos úgy sem tehetsz! Úgy legalább nem veszel össze vele! Sajnos mást tényleg nem tehetsz,mivel ez az ő döntése!

2011. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!