Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan segítsek nekik?

Hogyan segítsek nekik?

Figyelt kérdés

Anya már 1 éve leakarja tenni a cigit mert rábeszéltem de mostmár ebben az évben nagyon akarja mert drága is és tudja hogy káros az egészségre(az övére és enyémre is).Csak az a baj hogy a párja is cigizik ő is le akarja tenni csak mindig amikor kimegy cigizni akkor anya is megy vele.

A lényeg hogy hogy segíthetek nekik hogy könnyebb legyen és gyorsabb?


2011. ápr. 10. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tarts ki mellette! Nagyon mást úgysem tehetsz, hiszen leszokni a cigiről nagyon nehéz. Hány éves vagy egyébként?
2011. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
12L
2011. ápr. 10. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, amit előzőleg írtam. Ha esetleg még kérsz tanácsokat, akkor nyugodtan add meg az e-mail címedet :)
2011. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

tudsz privátot írni :)

ott van a kérdésnél hogy privát e-mail a kérdés írójának vagy ilyesi :)

2011. ápr. 10. 18:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Írtam :)
2011. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi válaszoltam :)
2011. ápr. 10. 18:48
 7/15 anonim ***** válasza:
tudod volt az az álmod amiben meg akartak erőszakolni a dementorok. Meséld el anyukádnak aztán csinálj belőle valami párhuzamot a dohányzás közt hátha leszokik. hajrá.
2011. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen álmom azok csuklyás emberek voltak nem dementorok ls nem megerőszakolni akartak hanem elvinni megölni -.-
2011. ápr. 10. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Elég hogyha rákérdezel,hogy szeret-e?

Mond meg neki,hogyha azt mondja(márpedig tuti,hogy azt fogja mondani),hogy szeret,és akk te pedig mond neki azt,hogy nem hiszed,mert akk tuti,hogy nem lenne öngyilkos a lánya szeme láttára! És még azt is tedd hozzá,hogy miért akarja,hogy a lánya ilyen fiatalon ott álljon a koporsójánál,és sírjon!

Ez sztem tuti beválik! :)

Légyszi majd írd meg,hogy sikerült-e! :)

2011. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát megpróbálom de egyszer már kérdeztem h mért akar öngyilkos lenni és elég csúnyán reagált...ezt mondta(mérgesen):

-Tudod mit?Ha nem hagyod ezt abba akkor bemegyek a boltba,veszek 2 dobozzal és mindet elszívom egymás után!Ez az öngyilkosság!

Meg azt mondja ha szóba hozom a témát hogy akkor én meg mondjak le a chips-ről meg fagyiról :'(

2011. ápr. 11. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!