Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik konkrétan soft (lágy)...

Mik konkrétan soft (lágy) drogok? Azok, amik nem okoznak egyszeri kipróbálás után függőséget?

Figyelt kérdés
Interneten nem találok egy normális csoportosítást erről.
2011. jan. 25. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék :)

egy ilyen kérdésre válaszolok, és máris ugrik a pontszámom 86%-ról 79%ra.

2011. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nagyanyád válasza:


Na tessék :)

egy ilyen kérdésre válaszolok, és máris ugrik a pontszámom 86%-ról 79%ra."


tudod mér?! mer erre a kérdésre nem válaszoltál.

azt kérdezte a gyerek, hogy mik a könnyű drogok, te meg írtál egy regényt, hogy Isten ments ki ne próbálja. holott nem is akarta kipróbálni.

2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Könnyű drognak szokás nevezni azokat a szereket, amik nem alakítanak ki FIZIKAI függőséget (Fű, LSD, gomba stb..)

A fizikai addikciót kiváltó szerek pedig a keménydrogok (az összes ópiát, kokain, amfetaminok(?) )

2011. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bogrit válasza:

Hali!

Úgy látom nem kaptál konkrét válaszokat a kérdéseidre, pedig nekem is ez kellene a házi dolgozatomba. Ezért megpróbáltam utána járni, és a legjobb megközelítéseket az alábbi oldalakon találtam:

[link]

[link]


A második kérdésedre pedig egyértelmű NEM a válasz! Olyan nincs a kábszernél, hogy egyszeri kipróbálás! :(

2013. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!