Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rátok milyen hatással van a...

Rátok milyen hatással van a marihuana fogyasztása?

Figyelt kérdés

Mármint én kb. egy éve szívok de eleinte csak rohogtem de mostanság már csak lazulok meg le vagyok lassulva.

Kiváncsi vagyok hogy ez másoknál hogyan van.


2010. nov. 11. 19:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti: kevés az olyan aki azért folyamodik marihuánánhoz mert szánalmas az élete. a nagyja inkább csak kihasználja amit a természettől kapott. látszik h nagyon félrevagy informálva és tudatlan is vagy
2010. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
elszor egy kicsit szedulok furan erzem a mozgasom meg a tobbieket :D:D mintha nemis en lennek hanem almodnek nemtudom :d aztan vki mond vmit tok mind1 lehet az fapapucs is elkezdek rajta szakadni aztan a tobbiek is (nem egyedul szoktam) es hat igy eltelik az a masfel-ketora mig kitisztulunk :D:D:d
2011. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
izomláza lesz a rekeszizmomnak
2011. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ha hozzá tuc jutni másfajta fühöz jó minöséghez azért megcsavar akár több éves gyakorolott embert is! :) persze muszály idött kihagyni mert csak nyugotabb vagy eufolia azt már rég nem érzem!
2011. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

inkább sportoljatok fiatalság! :)

A kérdésedre válaszolva egyébként ezért is mondják azt hogy a fű a kapu a keményebb cuccok felé. Nem kapod meg tőle azt amit az elején ezért új dolgokat keresel ami megadja ugyanazt az érzést, és így tovább! Ne drogozzatok!

2011. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!