Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rátok milyen hatással van a...

Rátok milyen hatással van a marihuana fogyasztása?

Figyelt kérdés

Mármint én kb. egy éve szívok de eleinte csak rohogtem de mostanság már csak lazulok meg le vagyok lassulva.

Kiváncsi vagyok hogy ez másoknál hogyan van.


2010. nov. 11. 19:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

hűűdekár:DD

ha le lehetne, és le is csuknának érte már nagyszabású börtönépítkezések lennének folyamatban mert nem lenne hely.

2010. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%

Már miért ne lehetne lenyomozni?

Bírósági végzéssel a kezükbe úgy le tudnak nyomozni mint a huzat...

2010. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
igen drága, csak azt mond meg hogy most ki ül a gép előtt. :D
2010. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

mondom én hogy ostoba vagy, mert a függőség, és a tolerancia, rohadtul nem ugyan az...

a függőség, valami olyasmi amit teis mondtál.

a tolerancia viszont azt jelenti hogy, ami egyszer eléggé kiütött az egyből következő nap nem váltja ki ugyan azt a hatást, tehát ugyan annyit szívsz mint előző nap és nem érzel semmit.a papirnál jobban megfigyelhető ez, de a fűnél nem tehát nem, ismétlem NEM alakul ki tolerancia.te ostoba.

2010. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
csak tundám ki bezsélt a függőségről... :) midnegy, legyen neked, lesesz*rom. de egyébként igen, elég sok emberen láttam hogy minél régebbóta szív annál nagyobb adagot teker be ugyanazért a hatásért, annál jobban "bírja" kvázi annál nagyobb a tolerancia, de oly mindegy.
2010. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
jolvan te hül ye vagy. nem szívsz mégis itt okoskodsz, én nem rágok be rád lesza rom megvan neked is a véleményem meg nekem is.csak a kérdezőnek segítettem, vagyis próbáltam... nah mindenesetre béke mindenkinek.
2010. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
utolsó te valami ellenállhatatlan vágyat érzel hogy minél többször leírd hogy ostoba? :D
2010. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

én is ezen godnolkoztam am:D

meg azon hogy honnan szerez olyan infokat amiket én nem írtam, miért magyarázza félre azt amit írtam, és miért nem képes felfogni hogy mit írtam:D

segáz, én is lesz*rom, csaka tisztánlátás kedvéért. szívtam én már eleget (minden irónia nélkül, tényleg.). senki nem ebszélt függőségről, azt tudjuk hogy fizikai nincs. tolerancia pedig nem csak fizikailag alakulhat ki.

2010. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
8%

A marihuána fogyasztása - vagyis másoké - olyan hatással van rám, hogy arra gondoljak: itt egy újabb szánalmas kis senki, aki ilyen pótszerekhez folyamodik, mert nincs rendben az élete...

Szánalmas vagy, semmi több, ha neked ahhoz marihuána kell, hogy röhögj egy jót!

Ja, igen, lehet lepontozni lúzerek!!!!

2010. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

az első 2-3évbe minden f.sza volt, aztán elkezdtem tőle befelé fordulni, de ekkor már szívtam vagy 6éve napi szinten.


egy éve körübelül visszavettem, havi 1-2cigire

2010. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!