Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipáztok? Miért?

Vízipipáztok? Miért?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a barátaim már 2-3 éve vízipipáznak, néhányan cigiznek, és isznak a bulikban. Igazság szerint még egyiket sem próbáltam, és em értem, miért jó a felsoroltak közül bármelyik. Főleg a vízipipára gondolok: miért szeretitek? Miért szeretik többen, mint a cigit? Bioszon azt tanultuk, ha 1et szívsz a vízipipából, az olyan, mintha két teljes cigit elszívnál. Ez igaz, vagy csak riogatás? Milyen káros hatásai vannak a vízipipának?
2010. nov. 9. 16:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Mi szoktunk hülyéskedni azzal hogy átfújuk egymás szájába(barátokal)a füstöt....élek!!

má 2éve vp-zek

ésmég mindig élek

16f

2010. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Félreértettél.

Nem piálok, csak azt írtam, hogy meg fogom kóstolni.

Van amit már kóstoltam, eddig nem ízlett, de ha valamelyik ízleni is fog, azt se fogom inni. Mondom, csak kóstolom.

És remélem is, hogy azt a tippet hanyagolod, az csak egy példa volt. Nem fogom saját magam rongálni se cigivel, se piával, se vízipipával, se kávéval. (Na az se ízlik)

Egy életünk van (itt), nem ajánlatos tönkretenni.

14/F

2010. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
azrét pipázok mer a cigit nem adják ki még meg nem is tom eltüntetni a szagát a pipa meg nem káros annyira és jobb is mint a cigi mert tovább lehet szivni
2010. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

14/f oké, értem :)

H-h??? Tudtommal a vízipipa-dohányt sem adják ki 18 éven aluliaknak...

2010. nov. 15. 10:54
 15/31 anonim ***** válasza:
57%

8 éves korom óta pipázok ( arab család) és semi bajom nincs eddig most vagyok 16 éves :) Pedig mindennap mikor hazaérek estig szívom :)


Apám kb 30 40 éve szívhatja és neki is kutya baja :D tehát a vizipipát bátran

2010. nov. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Kösz az ajánlást, nem szeretném kipróbálni, csak szeretném ás szemszögből is látni a dolgokat :)
2010. nov. 18. 17:00
 17/31 anonim ***** válasza:
Vizipipa:Illatos finom, 1óráig szívhatjátok ez az alap a vizipipáknál,ettől tuti nem leszel se tüdőrákos meg tüdőembóliás meg apjaf.sza semmibajod nem lesz tőle, nem lesz a pofád se büdös tőle, sok füst jön belőle ami nagyon fless :D
2010. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ja meg az kamu hogy a cigi ártalmatlanabb, ezt csak azok mondják akik cigifüggők , a cigitől leszel büdös,attól fogsz köhögni a nap felében meg ott az égetett cuccot szívod el, a pipában pedig csak a szénnel felhevített anyagot
2010. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
fless??? hát jó, ti tudjátok...
2010. nov. 22. 16:12
 20/31 anonim ***** válasza:
Majd pont 15évesen fogod te tudni mi az igazán rossz az ember szervezetére
2010. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!