Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány nap alatt lehet leszokni...

Hány nap alatt lehet leszokni a cigiröl?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Egy pillanat alatt. Amikor végképp eldöntöd, hogy leszoksz. Ha nem gyújtasz rá, leszoktál. Már csak az elvonási tünetektől kell megszabadulnod, ez 2-3 hét egyéni érzékenységtől függően. Én 3. napja nem dohányzom. Agyban kell eldőlnie, a többi már csak egy kis kitartás. Tedd le, én szurkolok neked!
2010. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Elősegíti a gyors leszokást egy pozitív tüdőrák lelet.
2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszi ez jo jött kösz mégecer
2010. aug. 25. 12:53
 14/22 anonim válasza:
Gaben,Neked is ezt kéne tenned... xD
2010. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

En egyik percrol a masikra tettem le, Vasarnap volt 2 hete... Es Raadasul egy csaj vegett, hogy bizonyitsak neki, de vegul nem lett belole semmi! De mondjuk epp azert sem szokok vissza, elhataroztam es remelem, hogy ki is birom! :)

Egyebkent azt meg kell hagyni, hogy elotte 5-6 evig cigiztem intenziven...es nem olyan veszesek az elvonasi tunetek, siman ki lehet birni! :)

Ui. Nekem ez segitett: [link] olvasd el :) 18/F

2010. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
leszokni soha, letenni és többé nem felvenni 1 perc, de megtartani egy élet...
2010. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A párom 2008 decemberében tette le a cigit,és azóta nem gyújtott rá(előtte több,mint 10 évig elszívott napi 1 dobozzal minimum) Nagyon büszke vagyok rá!!!

Mint mondta,az első hetekben még megkívánta néha,meg "hiányzott" a mozdulat,de ki lehetett bírni,mert elhatározta,h egészségesebben fog élni,h sokáig velem lehessen!

Ehhez azonban az is kellett,h épp a karácsonyi szabadságát töltötte,mert a munkahelyén a sok dohányos között a cigifüstben biztos sokkal nehezebben állta volna meg,h ne gyújtson rá!

Szóval le lehet tenni egyik pillanatról a másikra,csak kitartás és önfegyelem kell hozzá!

Sok sikert!!!

2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

letenni 1 másodperc, leszokni 1 élet

(engem ezzel riogattak...)


16L

2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Szia,

Én is többször elterveztem, hogy le fogok szokni, de csak akkor ment ha egyik nap leraktam és azóta sem nyúltam hozzá. Azóta eltelt 10 év.

Akarnod kell és ha erős vagy menni fog.

Kitartást

2010. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem hány nap alatt! Mindenkinél máshogy van, kell hozzá akaraterő, meg minden. Ez nem jó kérdés. egyeseknél egy perc, másoknál két év. Ha egyáltalán sikerül!
2010. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!