Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tegnap este szivtam el az...

Tegnap este szivtam el az utolsó szál cigimet és most nagyon szenvedek. Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Mikor lesz könnyebb?
2010. aug. 24. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából soha, ha le akarsz szokni, akkor a legjobb módszer, ha így az elején írtózatosan elfoglalod magad olyan tevékenységekkel, amik közben nem lehet cigizni.

Van akinek segít a nikotin tapasz, próbáld ki!

Sok sikert kívánok!

/6 éve dohányos/

2010. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor te még nem szenvedtél igazán
2010. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ex-dohányos rokonom azt mondta az első két hét a legrosszabb. Ha addig elfoglalod magad, és kibírod, hogy nem veszel cigit, akkor jó eséllyel csökken a dohányzás utáni vágy. Sok kitartást!
2010. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha agyban eldöntötted, nem olyan szörnyű. Tapasztalatból mondom. 18 évig dohányoztam, 3. napja nem gyújtottam rá. Volt sok sikertelen próbálkozásom, de most végleg letettem. Van egy kis elvonási tünetem, de reggel boldogan kelek fel, hogy megint egy nappal több lesz a dohányzásmentes napjaim száma. Tuti nem fogok többé rágyújtani, a kis kellemetlenségek pedig, amik a megszokás elhagyása miatt vannak (idegesség, koncentrációzavar, stb...) szerintem 2-3 hét alatt megszűnnek. Fogd úgy fel, mint pl: egy gyógyszer mellékhatását. És légy büszke, nagyon büszke magadra. Gondolj arra, hogy 1000 és 1000 dohányos irigy rád, amiért ilyen erős vagy. Kitartás, szurkolok neked!
2010. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog mert erős vagy!
2010. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :)
2010. aug. 24. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy visszaeső vagyok:-( pedig nem mondanám azt, hogy nehezen szoktam le. Mindent használtam hozzá:-) tapasz, tea, rágó, nikotinmentes cigi, így sikerült úgy leszoknom, hogy nem is hiányzott.
2010. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést most Én is kiírhatnám,Én most vagyok ebben a szituációban.

A 4-es válaszon majdnem elbőgtem Magam.Ami nem lenne meglepő,asszem ma már 5ször sírtam.Tök kivagyok...

Allen Carr könyvét fejeztem be tegnap és annak a hatása ez,hogy egyáltalán eddig is kibirtam...de hogy!? Ez tényleg nagyon szar! Több mint 10 évig szívtam.

Kérdező és 4-es! Írjatok.:)

2012. okt. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most látom, más is megemlítette ezt a könyvet. Hiába, no, álmos vagyok már így hajnalban.
2013. jún. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!