Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig fognak ezek még tartani?

Meddig fognak ezek még tartani?

Figyelt kérdés
3 napja már 1 cigit se szívtam el 1éves dohányzás után napi 5-6-7 szál volt de nem hiányzik a cigi meg semmi de nem tudok aludni este és ha alszok azt álmodom h cigizek.
2010. dec. 26. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
ez még elég sokáig fog tartani, törődj bele
2010. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
ez a periódus kb 1 hétig tart, utána könnyebb lesz. gratula a kitartásodhoz, sok sikert a leszokásodhoz! egy exdohányos
2010. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. válaszóló nemtetszik a hangnem de azér köszönöm..

2. válaszoló neked meddig tartott ez a dolog? amúgy köszönöm a válaszod

2010. dec. 26. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:

szia!


Mindenkinél más... nincs megszabva, hogy egy hét, kettő, vagy három.

Ha szerencsés vagy hamar elmúlik, pláne, hogy nem hiányzik.

A szüleim viszont 8hónap után rágyújtottak, apu azt mondta, nem ér annyit az egész, hogy a cigi hiány miatt feszült, és ingerült velünk (is), így rá gyújtott újra!


de nagyon gratulálok, büszke lehetsz magadra:)

én nem tudnám végigcsinálni szerintem!:S


22L

2010. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem nem egy hétig tartott, hanem jó sokáig. rinyáltam is összevissza h én ezt nembírom, aztán vki közölte velem h ne rinyáljak, törődjek bele mert ez ilyen. beletörődtem....
2010. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mióta dohányzol és mennyit? hallottam ilyen módszert hogy első nap elszívsz fél dobozzal többet mint amit szoktál aztán 2. nap megint + fél doboz és ha eljutsz a 2.5dobozig az a kritikus pont ott undorodni fogsz a cigitől
2010. dec. 26. 11:57
 7/14 A kérdező kommentje:
a 22lánynak ment az előző HSZ-em
2010. dec. 26. 11:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi bajod az 1. válasszal, egy rossz szó nincs benne és a kérdésedre válaszolt. De mindegy...

Ha nem tudsz aludni, igyál gyógyteát vagy szedj macskagyökeres tablettát (pl. Nervenpflege)!

2010. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

22L vagyok!


5éve cigizek...:S és kicsivel több, mint fél dobozzal egy nap.

2010. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az egész hangneme olyan provokálónak tünt nekem.. de mivel a kérdésemre válaszolt ezért megköszöntem
2010. dec. 26. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!