Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig fognak ezek még tartani?

Meddig fognak ezek még tartani?

Figyelt kérdés
3 napja már 1 cigit se szívtam el 1éves dohányzás után napi 5-6-7 szál volt de nem hiányzik a cigi meg semmi de nem tudok aludni este és ha alszok azt álmodom h cigizek.
2010. dec. 26. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor próbáld meg azt a módszert amit én mondtam hátha sikerülni fog
2010. dec. 26. 12:02
 12/14 anonim ***** válasza:

majd át gondolom, köszi:)

úristen még bele gondolni is rossz a 2.5 dobozba. Meg ebbe a napi több, mint fél dobozba olyan is van amúgy, hogy nem is igazán kívánom, hanem unalom űzés, vagy nem is tudom.

Meg pl., ha el szívok egy cigit, aztán mondjuk negyed óra múlva fel kiabálnak anyuék, hogy megyek-e "szippantani", akkor megyek, de nem is igazán esik jól.

De ezzel szerintem ha nem is minden, de sok cigis így van!

2010. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nekem is voltak ilyen pillanatok h nem esett jól a cigi pl reggel suli előtt kirázott a hideg meg ilyenek de általába suli után nagyonjól esett néha 1más után 2ő is amúgy én Arany Marlborot szívtam meg Piros viceroy meg Kék viceroy szóval mondhatom magam kocadohányosnak is mer csak akkor szívtam amikor volt és nem voltam igazán függő
2010. dec. 26. 12:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Addig fog hiányozni, amíg úgy érzed, hogy valamiről le kell mondanod. Vedd úgy, hogy visszakaptad a szabadságod és nem kell valami ártalmas, kellemetlen és felesleges dologtól függened. Jutalomnak és sikernek fogd fel és legyél büszke magadra, hogy még időben tettél ellene. Hogy ez meddig fog tartani? Ez csak tőled függ. Gratulálok a sikeredhez! Csak így tovább! :-)
2010. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!