Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy hónapja nem dohányzom....

Egy hónapja nem dohányzom. Nem akarok rágyújtani, de sokszor szétrobbanok az idegességtől, és rosszul alszom annak ellenére, hogy használok nikotinos rágót. Szerintetek meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 18:35
 1/4 anonim válasza:
pár napig még talán , rágózz, egyél , kösdd le magad , minden az agyban játszódik.. elfog múlni , kitartás :)
2010. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk. Én is fejelem a falat néha, de az alvással nincs problémám. Minden nap sportolok valamit. Nem rágok és nem szívok semmilyen helyettesítő dolgot. Én úgy érzem a nehezén túl vagyok mert egyre kevesebbszer gondolok a cigire.

10 évig szívtam


27f

2010. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mindaddig tart ameddig hagyod magad hogy úrrá legyen a gondolataidon az érzés! Lehiggadni úgy is lehet hogy sszússszá módszert alkalmazol, és önmagad nyugtatod le cigaretta nélkül. Ugyan az a hatás lesz a rossz berögzött mozdulat nélkül. Ne úgy fogd fel hogy szegény te miért raktad le a cigit mikor ennyire szenvedek tőle stb stb.....pont ez a cigaretta gyártók érdeke. Fogadjunk ha tudatosan el kezded magad győzködni arról hogy nem is rossz érzés..... sőt jó hogy végre saját magam tettél valamit a saját egészségedért önszántadból. Kicsit sportolhatnál , mert kell valami új ami kicsit mássá kicsit színesebbé teszi a szürke bagó nélküli napjaidat. Vigasztald magad azzal hogy tettél egy nagy lépést a magad érdekében és családod érdekében. Később ha kitisztultál akkor fogod e tettedet nagyon de nagyon becsülni magadban. Nem lehet megmondani kinél mennyi idő, ez a kritikus érzés.Egyet tudok az első pár nap hét a legrosszabb a szervezetednek, ezt tudósok kimutatták úgyhogy egyre jobban bírod szép lassan kifelé jössz belőle. Csak be vagy kicsit rezelve, mert vissza-vissza jön az érzés erősödik enyhül tudom milyen érzés. Magad vagy a leszokás az érzés elnyomója (az agyad a kulcs mindenre). Sok sikert hogy ugyan ilyen büszke és szenvedélymentes életet élj legalább mint én és a hozzánk hasonlók.Ja és költsd szebb értelmesebb dolgokra azt az évi kb 220 000 forintot amit e szenvedélyedre áldoztál eddig. Sok sikert.
2010. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 2 hete szoktam le a dohányzásròl, és az utolsò szál cigarettám után remekül éreztem/érzem magam mind a mai napig. Nekem Alan Carr könyve segìtett mégpedig 100%-ban. [link] . Ha azt gondolod képes vagy rá nemhogy , könnyedén - de még boldog is vagy tölle , akkor ez ìgy is lessz. Nem csak a levegöbe beszélek, szòval Én kipròbáltam, müködött-s müködik mind a mai napig. Remélem tudtam segìteni.
2010. máj. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!