Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Szétrobbanok" az idegességtől...

"Szétrobbanok" az idegességtől! Mit csináljak? 18L

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindenen aggódom(család,pasi,érettségi)és kb 3 hete annyira ideges vagyok,hogy görcsben van a gyomrom egész nap,nem kapok néha levegőt,és nem tudok megnyugodni!Ti éreztek így?
2009. okt. 9. 18:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Stresszoldó játék,zene?

szólj ha bővebb kifejtésre vágysz!

2009. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Zene nem oldja,már egy csomószor próbáltam:S Milyen kifejtésre gondoltál?
2009. okt. 9. 18:08
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Szia.

Ilyen fiatalon (habár később se) javaslok nyugtatókat, de valami nyugtató hatású teát, vitamint vagy akármit szedned kéne vagy találni egy olyan elfoglaltságot, ami kicsit kikapcsol, lenyugtat. Ha más nem, háziorvoshoz is elmehetsz, hogy mit javasol.

Így teljesen tönkreteszed magad! Pláne, hogy hol van még az érettségi... Addig még gyomorfekélyed is lehet az állandó idegeskedéstől!

Jobbulást! És nyugi!

2009. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én érettségi előtt két héttel voltam csak ilyen szinten stresszes. Menj el futni/ sportolj valamit! Miután jól kifáradtál, nem lesz erőd idegeskedni sem. Emellett ha már nagyon nem bírod, lehet kapni különböző stresszoldó homeopátiás szereket (van pl.vizsgadrukk ellen is). Neveket, márkákat sajna nem tudok mondani, de gyógyszertárban/ háziorvosnál tuti kapsz bővebb infot.

2009. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Az az igazság hogy a futás oldotta kicsit a helyzetet,de nagyon nehezen tudom rávenni magam...:S Milyen teát vagy vitamint ajánlasz?
2009. okt. 9. 18:16
 6/31 anonim ***** válasza:
25%

Én nyugtatókon élek már 2-3 hete... :S Van mi miatt aggódnom.. :(


14/L

2009. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

14 évesen nyugtatót szedni? Meg érettségi miatt aggódni? :)

Ezt nevezem elb*szott generációnak...

2009. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%

14 évesen a drogos szerelmemért idegeskedek, hogy egyáltalán megéli-e a holnapot...

Köszönöm a kedves hozzáfűznivalódat. Sokra mentem vele.

2009. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudok v-mit ami segíthet.Írj privi,és tájékoztatlak.Ja nem drog v.ijesmi,csak nem reklámozható.
2009. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát,mondjuk nem is tudom,lány/nő vagy,az én módszereim:

Hangos Zene

Játék alatt azt értem:

Valami jó kis darálós(Painkiller,Prototype)

Bővebb kifejtés:

A fenti ami itt van!:D

+1:

Ne idegeskedj inkább főzz valami katyvaszt(gondolok valami hűsítő zöld teára)Rakj egy dvd filmet,nézd meg,menj ki,levegőzz,aludj egy kicsit,legalábbis feküdj:D

2009. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!