Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegességtől remeghet a kezem?

Idegességtől remeghet a kezem?

Figyelt kérdés

Néztem valami egészségügyi sorozatot a lifenetworkön és volt benne egy rész, amiben olyan embereket mutattak be, akiknek állandóan görcsölnek az izmaik, rángattóznak, (elfelejtettem a nevét :) és ez a betegség lehet stressztől is. Ezért arra gondoltam, talán az én kézremegésem is idegi (pszihés, nem idegrendszeri károsodásból adódó) betegség.


Nem vagyok alkoholista, sőt abszolult nem iszom. :)


Úgy álltalánosságban minimális, szinte észrevehetetlen. De ha nézik mit csinálok, vagy valamire öszpontosítani kell, vagy a kettő együtt, akkor erős.


Mit csináljak?


2011. jan. 2. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen remeghet, van akinek a gyomra görcsöl, másnak a szemhéja ugrál, míg a harmadik rohan a wc-re az idegtől.
2011. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem még a fáradségtól is szokott lehet te is sokszor vagy fáradt, de amúgy az idegtől is lehet igen
2011. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és a teendő? :)
2011. jan. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!