Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Jó a lugosítás?

Jó a lugosítás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 21:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
pontosan ezért van ennyi beteg ember mert sok agyament a gyógyszerben hisz.
2009. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, miért kell lugosítani. Például kemotárápia, vagy egyéb orvosi beavatkozások során jelentős mértékben kell emelni a ph értéket. Ilyenkor valamilyen bikarbonát tartalmú vagy káliumtartalmú készítményt szedetnek a beteggel. A betegnek mindenképpen kellemetlen, mert a vizelet csípős lesz. A folyadékbevitelre is ügyelni kell, mert könnyen veseproblémánk lehet.
2009. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Amásodik válaszolónak: Természetes, hogy a véred pH értéke csak nagyon keveset mozfdul el, ugyanis ez az utolsó védőbástya. Ha a vér pH értéke megváltozik meghalunk, ezért a szervezet a végsőkig tartja annak a pH értékét. Ettől függetlenül lehet minden romokban odabent. A vér pH értéke nem fog, vagy csak nagyon kicist megváltozni. Olyan ez, mintha egy földrengés utána ház kívülről még állna, de belül minden romokban heverne. Attól, mert a ház kívülről épnek tűnik, belül még lehet, hogy hatalmas a káosz. Nem véletlen, hogy a szervezet elsavasodását nem lehet mérni (hiszen a vérvétel mindig valamelyest lugos pH értéket mutat).


A lúgosítás véleményem szerint a legfontosabb és legpozitívabb dolog, amit bárki tehet a saját szervezete, egészsége megőrzése és fenntartása érdekében. Aki nem hisz ebben, nem olvasott utána, nem hallgatott ezzel kapcsolatban előadásokat az magára vessen. Minden... ismétlem, szinte minden panasz, betegség levezethető az elsavasodásból.

2009. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
ha ezt elhinnék az "agyamentek" , sokkal kevesebben lennének áldozatai a gyógyszeriparnak
2009. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Én a sógoromon tapasztaltam a változást, 15 kilótól szabadult meg a lugosítással. Én nem csináltam, nem is nagyon foglalkoztam ezzel a témakörrel, de a szememnek hiszek.
2009. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

"Nem véletlen, hogy a szervezet elsavasodását nem lehet mérni "


Akkor mégis mi a vér.. l...ról beszélünk tulajdonképpen?

2009. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

vér pH : 7,35-7,45 között normális


Ha lúgosodsz, savasodsz, meghalsz.

Ha nem hiszed, kérdezz meg egy igazságügyis orvost, mi történik, ha valaki Na-hydroxid pasztillát nyel, vagy netán sósavat iszik.

2009. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem halsz meg egyből ha elsavasodik a véred. Nekem is ez volt, amikor felborult az anyagcserém és az emésztésem, illetve fáztam is, és a koncentrálóképességem sem volt valami jó. Mindez azért, mert a sejtek savas közegben nem tudnak annyi oxigént szállítani. Kérdezz csak meg egy természetgyógyászt.
2010. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meg orvos leszek. És igen, meghalsz.


végzős orvostanhallgató

2010. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
amit csináltok az szimplán egészséges táplálkozás legfeljebb. lúgosítás? ugyanmár... előttem sokan leírták, hogy miért hülyeség, akik pedig annyira ellenzik ezt az orvostudomány nevű szentségtelenséget azok menjenek el valami afrikai törzsbe élni, és haljanak meg az első kolerajárvány alatt. nem tűnt fel senkinek, hogy az orvostudomány százötven, kétszáz éve még halálosnak számító betegségeket tud ambulánsan gyógyítani, kolera, hímlő, pestis a modern világban sehol nem fordul elő, a tüdőgyulladás a legtöbb esetben könnyne kezelhető, kétszáz éve pedig elég könnyen belehaltak az emberek. fujj, orvostudomány, valóban. röhej.
2011. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!