Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van valami gyógytea/akármi...

Kedves Vezető kérdése:

Van valami gyógytea/akármi amitő fázik az ember ?

Figyelt kérdés

júl. 19. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Nincs.

Amúgy meglepő, de ha forró teát iszol vagy forró vízben fürdesz utána jobb lesz.

júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, azt hallottam, próbáltam, de nem sokáig tart sajnos.
júl. 19. 12:14
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
#1 Igen, én is így tudom. Kínában mindig forró teát ittak a hőség ellen.
júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűsítő krémet szoktam használni, a lábam kenem be végig vele és nagyon jól hűt. Olyan, mintha jéggel borogatnád és jó sokáig érezhető a hatása.

Igazából visszérre adják, de nagyon jól hűt és csak gyógynövényekből áll. Többféle létezik, próbáld ki a hűsítő hatású lóbalzsamot (ez a neve), nekem nagyon bevált. És nincs rossz illata.

júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja, de annak tényleg van egy illata ami betölt egy szobát, irodát, partszakaszt.. :)
júl. 19. 12:21
 6/19 A kérdező kommentje:

De ha más nem lesz, az lesz..

Csak fintorog a sok bzi..

júl. 19. 12:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kánfor és menta illatú, mert főleg az van benne. Én lefekvés előtt használom, remekül lehűt.
júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Na az fasza, akkor megpróbálom, most úgy is egy macska az élettársam, neki talán nem gond .

Egyébként a tea is fasza ötlet, kipróbálom, úton vagyok sokszor, csak nem néznek hülyének ha forró teát kérek. :)

júl. 19. 13:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a borsmenta tea. Fázni nem fogsz, de állítólag jobban lehet viselni a meleget.
júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Alain Delon ***** válasza:
100%
Az ember csak a hidegtől fázik, meg legfeljebb a betegségtől.
júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!