Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexiás vagyok, kerlek...

Anorexiás vagyok, kerlek mesél valaki hogy ezek nálatok hogy kezdődtek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 12:00
 1/3 anonim válasza:
100%

nalam ugy kezdodott, hogy kicsit teltebb voltam, 13 eves lehettem

a hasam viszonylag nagy volt es elhataroztam hogy leadok par kilot

ez sikerult csak eppen nem tudtam megallni

sikerelmenyt lattam ebben, az egyetlen sikerelmenyt addigi eletemben, ez volt gyakorlatilag a mindennapi elfoglaltsagom, az etkezesem kontrollasaval erosnek es sikeresnek, boldognak ereztem magam

40 kiloval kerultem gyermek pszichiatriara, csaladterapiara ami semmit nem ert

a doktorno bennem kereste a hibat, hulyesegeket kerdezett mint peldaul "mit erzek a huto kozeleben?" ...lol

ez tobb, mint 10 eve volt es 2 eve hogy meggyogyultam

a gyogyulasom spontan tortent, gyakorlatilag ugy hogy nem vettem eszre

az oka szerintem tobb is: az otthoni kozeg, ahol eltem megszabadultam

egyedul elek es igy mar nem tapasztalom azt, hogy napi 24 oraban azt hallom semmiben nem vagyok jo, tul sokat akarok, semmit nem erdemlek ....


a szuleim rombolo hatasa megszunesevel elhittem hogy szep es ertekes vagyok, ugy is hogy nem vagyok 40 kilo

2018. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh ertem sajnálom és nagyon örülök hogyeggyogyultal te hogy birtad elsőnek megállni hogy ne egyel mert nekem nagyon nehéz volt, te miket ettél? Mert én van amikor csak egész nap víz meg egykicsi keksz vagy csak rágó
2018. máj. 3. 13:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Kerlek irjatok
2018. máj. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!