Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtet utan mikor múlik...

Mandulaműtet utan mikor múlik el a hajhullás?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt kezdődött a hajhullásom, azótam számtalan kivizsgáláson vagyok túl. Kiderült hogy autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van, amire azóta szedek gyógyszert, így a hormon szintem rendben van. Fejbőröm oké, nincs külső ok, ami a hajhullást előidézné. Februárban átestem egy mandulaműtéten, mondván hogy gennyesek, es streptococcus fertőzésem is volt. Nagy reményeket fűztem hozzá, hogy utána majd mérséklődik a hajhullás, de eddig eredménytelenül.(1honao telt el) Vérképem tökéletes. Vajon reménykedhetek még hogy elmúlik vagy kutakodjak tovàbb?

2016. márc. 23. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem a lepedék 1 hónap után teljesen eltűnt. Menj vissza, nézesd meg a biztonság kedvéért :)
2016. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, nagyon régi kérdés, de mi lett végül a hajhullasoddal?
2022. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!