Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehetne a candidától...

Hogy lehetne a candidától megszabadulni? Úgy érzem kezd elhatalmasodni rajtam. (hangulat, étvágy stb) Orvosok szerint minden rendben velem, de tudom hogy nem. Ők az elavult nézeteiket hangoztatják hogy az a bélflóra szerves része. Ami részben igaz.

Figyelt kérdés
candida

2014. jún. 1. 21:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ahol lakom nem tudom van e magán gasztroenterológus.

voltam a már vastagbéltükrözésen ott minden rendben volt,de ezen nem is csodálkozom mivel előtte egy napig hashajtózni kellett és az kipucolt belőlem mindent ami létezik.tükrözésen meg csak a gyönyörü,tiszta bélfal látszódott.

köszönöm a tanácsaidat keresek egy magán gasztroenterológust.

nem adnád meg a címét,ha esetleg itt van Kelet-Magyarországon,vagy Pesten az még belefér nekem,annyit megér hogy végre egy normális orvos foglalkozzon velem.

2014. jún. 19. 17:00
 12/15 A kérdező kommentje:

itt ugyanazok a magánorvosok is,mint akik az állami kórházakban hülyének nézik az embert.


gondolom ez máshol is így van,de itt olyan elveket vallanak,egyszerüen nem ismerik el hogy a candida kit tud szabadulni a bélflórából.

persze jó pénzért lehet másképp állnak hozzá,vagy lehet direkt ezért csinálják.

2014. jún. 19. 17:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, semmi bajod nincs neked egy kiadós hipochondrián kívül. Megváltozott a hangulatod meg az étvágyad és máris candidás vagy...?

Szerintem ne várd, hogy ebben a tévképzetedben bármilyen orvos támogasson.

2014. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

kedves 13-as az okoskodást fejezd be,toldd el a biciklidet máshová!

szerinted jókedvemben írkálgatok ide?

imádom az ilyen okoskodó,tudálékos barmokat,akik látatlanban megmondják a frankót.

2014. jún. 20. 07:40
 15/15 anonim válasza:
Nem, arrafelé nem ismerek orvost, a sajátomat is javasolták számomra. Ha pedig a magánorvos (pénz mellett) is ezt hangoztatja, hogy benne van a bélflórában, akkor kizártnak gondolja, mint a bajok okozóját. Te, ha meg vagy győződve róla, hogy ez a betegséged, tedd azt hogy megkéred adjon egy laboratóriumi beutalót, ezzel ugyanis ő semmit sem veszít, de te legalább megnyugodhatsz. Ha túlságosan nagy mennyiségben jelen van az emésztőrendszeredben, akkor nem tehetné meg, hogy nem kezel téged. Ha csak kis mennyiségben van, akkor lehet arra számítani, hogy nem tesz semmit. Ha a kis mennyiség ellenére is ettől tartasz, elkezdhetsz egy diétát (ennek szabályait a neten bárhol megtalálhatod), így természetesen gyógyszerek nélkül. Egy pár tanács: grapefruitmag kivonat, anti-Candida tea, kókuszolaj, fokhagyma (naponta 1 gerezd).
2014. jún. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!