Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehetne a candidától...

Hogy lehetne a candidától megszabadulni? Úgy érzem kezd elhatalmasodni rajtam. (hangulat, étvágy stb) Orvosok szerint minden rendben velem, de tudom hogy nem. Ők az elavult nézeteiket hangoztatják hogy az a bélflóra szerves része. Ami részben igaz.

Figyelt kérdés
candida

2014. jún. 1. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tarts candida diétát, nekem bejött. Mellette én csináltam egy betadine-os kúrát, utána pedig egy hüvelyflóra helyreállítósat.

Lekopogom fél éve teljesen megszűntek a panaszaim.:)

2014. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hüvelyflóra rész kissé nehezen kivitelezhető,mert ott nekem egy hosszúkásabb valami van!:-)(férfi vagyok)

a candida diétát be lehet tartani,van ember aki be tudja tartani?

2014. jún. 1. 21:56
 3/15 anonim ***** válasza:

De mi a fenére tartson candida diétát, amikor nincs candidája?


Kérdező, a hangulatod meg az étvágyad nemcsak candida-fertőzéstől változhat. Sőt...

Hogy lehet "részben igaz" az, hogy a candida a bélflóra szerves része? 100%-ig igaz. Te valami hipochonder vagy, vagy ilyesmi.

2014. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

úgy értettem hogy részben igaz,valóban a bélflóra része,de csakis a bélflóra része.nem pedig a szervezet többi szervéé.

azért van candidám mert tudom,kedves kötözködö.

rosszullét a szénhidrátos ételektől,bőrkiütések,viszketés és még rengeteg tünet ami tökéletesen illik a candidára.

de a dokik szerint semmi bajom,menjek dilidokihoz!

2014. jún. 1. 22:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül esélytelen a gyógyulás. Igen betartható ennél szigorúbb diéta is betartható! A candida diéta egy kész gasztronómiai paradicsom mondjuk egy hasnyálmirigy gyulladás elleni diétához képest!
2014. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tanárnő ***** válasza:
Nehéz a diéta, de meg lehet csinálni. A lányom 18 évesen, érettségi előtt csinált egy 4 hónapos diétát, igaz, fogyott 9 kilót -s a pénztárcánk is jócskán apadt-, de utána jó ideig jól volt. A tapasztalat az, hogy diéta nélkül nem nagyon lehet kikeveredni belőle :(
2014. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6/6-nak


és mik voltak a tünetek hogy diétázni kellett a lányotoknak?orvosok mit mondtak?

gondolom csak mondogatták nincs itt semmi baj kérem,a következő beteg bejöhet!

tragédia ez az egész gasztroenterológia,legalábbis itt Miskolcon,amig nem kerül a véráramba a gomba,addig nem foglalkoznak vele.

dögölj bele,csak a tb fizesse a vizsgálatok díját.

2014. jún. 3. 00:16
 8/15 anonim válasza:
Nekem is most derült ki, hogy Candidám van (albicans). Szigorú szénhidrát+cukormentes diéta. E mellé az orvosnak a gomba kiterjedésétől függően kell gyógyszert írnia. Tanácsolom a magánorvost.
2014. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

és hogy derült ki hogy candidád van?


milyen szakterületű magánorvost javasolsz?

2014. jún. 15. 23:08
 10/15 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy hol érzed a panaszaid. Nekem emésztőrendszeri panaszaim voltak, ezért magán gasztroenterológushoz fordultam. Ehhez hozzátartozott az állandó rossz közérzet illetve az étvágycsökkenés, amit te is leírtál, de megjelenhet a nemi szervek környékén, bőrön, sőt, akár az idegrendszerre is hatással van, attól függően, hogy mennyire szaporodott el. Emésztőrendszeri gondok esetén a székletből vesznek mintát, nekem így derült ki. Azért tudom a magánorvost javasolni, mert személyes történetem során 7 hónapig azzal "etettek", hogy stresszes vagyok. Érdekes módon a magánorvos 6 perc alatt kitalálta, mi a bajom.
2014. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!