Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van velem? Mi történik...

Mi van velem? Mi történik velem, bennem?

Figyelt kérdés

Kezdem belülról, lelkileg: fáradt vagyok, mindig, nem csak reggel, bármikor bárhol tudok szundikálni, de éjjel sokáig nem tudok elaludni, vagy ha mégis mindig felébredek, megriadok, rosszat álmodok.

Kedvetlen vagyok, sokszor elfog a búskomorság, kilátástalannak érzek mindent.Egyik pillanatról a másikra, minden ok nélkül vagyok ideges, feszült, majd vidám vagy épp csak sirnék, de nem tudom miért.

Van, hogy mindent felzabálnék, máskor egész nap nem eszek semmit, mert nincs kedvem, pedig érzem, hogy éhes, szomjas vagyok, de egyszerűen nem látom értelmét...

Régebben előfordult, de csak 1x, hogy annyira mélyen voltam, hogy vagdostam a karom egy pengével...


Külső: soha nem voltam sovány, most sem vagyok, jelentős a feleslegem. Az arcom pattanásos, aknés, ami a legrosszabb, hogy szőrösödik :((( egyre jobban. A nyakam és a mellkasom is. A vállamon és a hátamon is vannak pattanások, a menzeszem van hogy 3-4 hónapokig nem jelentkezik, ha pedig megjön elmúlik 1 vagy egy fél nap alatt. Habár az utolsó, kb 3hete az normális volt, 4 napig tartott, mint régen.Meg is lepődtem.

Elegem van a hangulatingadozásaimból :((( Sosem tudom mire ébredek másnap, milyen hangulatban leszek :(((

A rossz az, hogy már ki se szeretek mozdulni itthonról...a kutyával is inkább megyek a mezőkre, folyópartra, ahol senkivel nem futok össze...elegem van az emberekből...mindig olyan furán néznek...sokszor utálom őket, csak elviselem, hogy vannak.

Orvosokban nem bízok, félek, hogy nem tudják mi bajom és csak félrekezelnek, kisérletezgetnek rajtam a kötsög bogyóikkal, amig meg nem ölnek.

Mi van velem? :((

25N



2014. máj. 9. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom,hogy nálad egy jelentős regresszió van.Ha te tényleg 25 éves vagy,és ráadásul nő,akkor nem kellene úgy fogalmaznod,ahogy körülbelül egy 15 éves lány fogalmaz.Ne haragudj,de szerintem egy kicsit gyerekesen fogalmazol.

A regresszió az valójában egy bizonyos visszafejlődést jelent.Visszafejlődést itt azért említhetünk,mert látszik,hogy ez több,mint komolytalanság,meg gyerekesség:ez egyenesen regresszió.


A másik pedig a depresszió.Valamitől nagyon súlyos problémák adódtak az életedben,és ezeket nem tudtad egy értelmes emberrel sem megbeszélni,ami tulajdonképpen látszik is.

Szerintem téged olyan igazán,teljesen komoly emberek nem vesznek körül,akikkel megtudtad volna bármikor is beszélni a problémáid.


A tesi problémáidra megoldást már pedig a dokik jelentik.A lelki problémáidat vagy magad oldod meg,vagy egy pszichiáter.Nem kell hülye szcientológust játszanod,hiszen remélem nem vagy az,és remélem,hogy a rokoni körödben sincs egyetlen egy ilyen pszichopata barom se!Szóval szerintem nyugodtan győzd le a paranoiádat az orvosokkal szemben,és tessék szépen kezeltetni magadat.

Nagyon durván le vagy maradva a korodhoz képest!Vedd már észre magad basszus!

2014. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hormonális gondod van, gondolom abból, hogy szőrösödsz, a menstruáció nem állandó, a hangulatod ingadozik.

Ahogy írtad, felesleged van, ami miatt úgyszintén a menstruáció akadozhat.

Az arcod pattanásos, aknés, a hátadon és a válladon is, ez a nem megfelelő táplálkozás, a zsíros étrend és sorolhatnám, hogy milyen kaják miatt.

Kedvtelenség, fáradtság, rossz alvás kialvatlanság, rossz étvágy. ( csoda, hogy nem írtad, hogy depresszió), pedig ha vagdosod a karodat, akkor a figyelmet próbáltad magadra irányítani.

Nem tudom, hogy mennyi stressz van az életedbe, vagy nem, de az is elő tud idézni ilyeneket, esetleg a kilátástalan élethelyzet is.

Fel a fejjel, keress valami hobbit vagy szabadidő tevékenységet. Az emberek nem azért néznek rád furán, csak beképzeled. Gondolj bele, hogy mindenki valami hasonlóval küzd, de nem egyszerre. Van, aki elbújna a világ elől, van aki simán utálja az embereket, olyan is van, aki szőrösödik vagy esetleg pattanásokkal van tarkítva, esetleg annyira izzad, hogy kellemetlen.

Mindenkinek vannak gondjai, így nem fognak veled törődni.

2014. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most komolyan a fogalmazásom az amire figyelsz? Elmondom a gondjaimat (ami nem könnyű, mert nehezen nyílok meg), választ, tanácsot várok a problémára és te a fogalmazásomat elemezgeted?

Jobb lett volna nem kérdezni semmit....

2014. máj. 9. 22:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Második :)
2014. máj. 9. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan betegségek amik az idegrendszert alattomos módon hazavágják, egy vérképet azért nem ártana csináltatnod.
2014. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

el lehetsz savasodva.


lúgosits!!!nem hülyeség,nekem nagyon bejött.

2014. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!