Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bp-ről Angliába tervezek...

Gabox01 kérdése:

Bp-ről Angliába tervezek menni autóval. Még sosem mentem kocsival ilyen messzire, ezért felmerült bennem, hogy mi történik akkor, ha útközben lerobbanok valahol? Még csak azt sem tudom, kit kell hívni.

Figyelt kérdés
Van-e esetleg valamilyen fizetős elsősegély szolgáltatás, ami több országban is működik?

2014. ápr. 14. 11:54
 1/3 SzarvasLászló ***** válasza:

Utasbiztosítás például.

Vagy olyan asszisztencia szolgáltatást kell(ett volna) igényelni az autó biztosításához ami ilyen esetekben segít kimászni a bajból.

2014. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura, hogy ilyeneken gondolkodsz, annak a fényében, hogy egy kiséé őrült koma egy 45 éves Opellel megjárta Mongóliát, ami köztudottan nem olyan mint Nyugat-Európa, legalábbis nincs annyi autószerelő arrafelé!

:D

[link]


Bp.-London-Bp. durván 3000 km, egy olajcsere periódus 1/3-a, miből gondolod, hogy le fogsz robbanni?

Egyáltalán hányszor szoktál lerobbanni két olajcsere között?

Ha netán az M6 kellős közepén robbannál le, akkor tudnád kit hívj?


Mennyi kérdés...

:D

2014. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9000 km egy olajcsere? vazz ezt sem tudtam.
2014. ápr. 14. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!