Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában csomószor hányás...

Mostanában csomószor hányás szaga van a székletemnek, volt már valakinek ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szóval konkrétan az utóbbi hetekben olyan szaga van a székletemnek, mintha odahánytak volna. Soha nem tapasztaltam még ilyet, teljesen furcsa az egész. Sőt, volt olyan hogy 2 perccel később visszamentem, mert úgy hagytam a villanyt és még mindig érezni lehetett hányás szagot. Ez normális?


Gondolom tele lesz az egész vicces hozzászólásokkal, előre is bocs, de teljesen figyelmen kivűl fogom hagyni, mert biztos hogy nem lesz vicces

Tény hogy Ilyenkor nem normális állagú a székletem, hanem kicsit hígabb, de nem hasmenés szerű.



2013. szept. 25. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egészség rovatot nem olvassák annyian. :)


Furcsállanám hogy ha a székletednek hányás szaga lenne. Szerintem másról lehet szó. Például valami olyan ételt eszel, aminek utólag is jellegzetes szaga van. De igazából mi nem ismerjük a testedet. Ha úgy gondolod, hogy semmi nem indokolja, nem változott semmi az életedben, az étrendeden, akkor vizsgáltasd meg.

2013. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
PEdig hányás szaga van és most szörfözgettem a neten és láttam hogy más is irt már ilyet és állítólag ez természetes. picit megnyugodtam :) köszi
2013. szept. 25. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!