Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez és mit tudok...

Mi lehet ez és mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem, szédültem és hányingerem volt, valamint semmi étvágyam. Ébredés után fél órával hánytam, de úgy hogy még az orromból is az jött ki, amit még mindig érzek és olyan mintha hányás szagom lenne. Sosem éreztem még ilyet és félek, nem tudom mi lehet. Orvoshoz nem tudok elmenni mivel nekem iskola van és nem itt van az orvosom.

Most már viszonylag jól vagyok, csak ez a szag zavar. Étvágyam még mindig nincsen.



2013. szept. 2. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt olvastam, hogy másnál is előfordult már ilyen,

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__674591-..


Sokat ettél, vagy ittál, esetleg valami romlottat, fertőzöttet? Van hányásos vírus is.

Diétázz, igyál sok folyadákot, egyél sós ropit, natur kekszet és ha rosszabbul leszel, akkor nem árt orvoshoz menni.

2013. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!