Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be vagyok parázva! Tudtok...

Be vagyok parázva! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem fáj a gyomrom, már a hasam is ment, ezért megijedtem, mert emetofóbiám van és azt gondolom hogy nincs hasmenés hányás nélkül, és nagyon nem szeretnék hányni. Szorongok és ráz a hideg. Minden áron visszatartom és gyógyszert veszek be, csak hogy ne essek túl a dolgon. Van esetleg valakinek valamilyen hatásos tippje, hogy hogyan szabaduljak meg ettől a borzalmas dologtól? Aludni is képtelen vagyok. Köszi a segítséget!

2013. szept. 22. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Bocs az offért, kénytelen vagyok követni ezt a kérdést úgy, hogy berakom a megválaszoltjaim közé, hiszen én meg pánikolós vagyok, és attól jön fel a para, hogy mi van ha a suliban izgulás közben hányni kezdek, mert mindig rámjön a hányinger, gyomorideg, gyomorgörcs. Vagy agorafóbia vagy nem is tudom mi ez.. pszichológushoz fordultam de nem mondta mi ez csak beszélget velem meg különböző energiákról beszél és hipnotizál(ni probál?).


Hogy választ is adhassak, az én tapasztalatomból merítendő, egy főként szorongásra orientált terapeutát kellene felkeresned. (sajnos én nem válogattam, csak úgy elmentem egy pszichológushoz)

2013. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én is szorongok vagy nem tudom mi lehet ez, 2 éve elkaptam ezt a hányásos vírust és azóta nagyon félek tőle, sokszor hányingerem van és szerintem beképzelem h beteg leszek, vannak olyan napok mikor ki sem lépek az utcára, néha meg tök jól érzem magam, nem tudom mi bajom lehet sok mindent olvastam és egyszerűen nem tudom eldönteni mi lehet ez. És sajnos ez megnehezíti az egész életemet. Orvoshoz nem szeretnék vele elmenni, mert anyám így is azt mondja h agybeteg vagyok nincs nekem semmi bajom.
2013. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!