Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigy-gond lenne ?

Hasnyálmirigy-gond lenne ?

Figyelt kérdés

Pár hónapja, hétvégi ivások után néha másnap fájt a gyomrom körül, aztán rendszerint elmúlt. Akkor úgy voltam vele, természetes velejárója, ingerekre és marta gondolom az alkohol az emésztőszerveimet. Mostmár direkt figyeltem, zsíros ételeknél is olykor előjön, meg ha iszok. Egyrészt nagyon elment a kedvem a hétvégi buliktól így, meg szoktam időszakos böjtölni, akkor jó. Kvázi csak alkohol után rossz, a hátamba sugárzik a “fájlalom”. Nagyon félek az egésztől, sokat olvasok ezügyben, rettenetesen hipochonder vagyok, meg egy durva szakításon vagyok túl három hónapja. Félek, hogy az is pszichoszimpatikus dolgokat elindít bennem, bár a vártnál jobban kezelem, már sokkal jobb mint az elején, dolgozok, jövök-megyek és egyre jobb.

Remélem nincs hasnyálmirigyrákom, nagyon félek tőle. Nem fogyok, normális székletem van, erőm is van. Ez a hátba kisugárzott fájdalom ami gond.

29F



ma 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol leszel beteg ha örökké a betegségre gondolsz. Gyomor mellett meg az epe van az hamarabb tud fájni egy piálás után.
ma 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasnyálmirigy-gyulladást okozhat az alkohol, gondolom ezt olvastad.

Ne stresszelj rá, inkább ne igyál alkoholt, vagy nagyon keveset igyál alkoholos italt, ami egyébként is ajánlott minden szempontból.

ma 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!