Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapom meg 27! Évesen az...

Nem kapom meg 27! Évesen az orvosi alkalmasságit jogsihoz.Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Hogyan vezetnek 70-80 éves emberkék az úton, akik annyira nem tudnak figyelni, hogy majdnem elütik az embert?

Hogy létezik, hogy én meg 27 évesen nem kapom meg az orvosi almasságit se?



szept. 3. 23:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy az ödéma korhoz kötött betegség lenne.Vannak betegségek amiket az orvosok is túl lihegnek.Vannak olyanok is melyek bizonyos idő után újból felül vizsgálandók.Szívínfartuson át esett betegeknek az esélye hogy újból ilyet kapjanak nagyobb az esélye hogy 1 pillanat vezetés képtelenné váljanak,mint 1 ödémás lábnak.A 70 felettiek már nagy gyokorlatra tettek szert,óvatosan vezetnek,ők már oda akarnak érni ahova elindultak.Senkit nem akarnak lenyomni az útról,veszélyes helyzetekbe nem mennek bele .Meg kell nézni a baleseti statisztikát,a napi beleseteket,hány évesek az okozói.
szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
szept. 4. 10:37
 33/42 anonim ***** válasza:

Ezek közül önmagában egyik sem kizáró ok, főleg, ha az akvásprobléma rendeződött.

Ha nagyon akarsz jogsit, megoldod...

szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
*alvásprobléma
szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Tudom, de fontosabb most az egészségem.
szept. 4. 10:47
 36/42 anonim ***** válasza:
55%

Ödémás lábra azért nem kapod meg szerintem, mert ki kell vizsgáltatni, hogy mi az oka ennek. Nyilván fiatalon kevesebb az esélye, hogy szívbetegség áll mögötte, de nem lehetetlen és meg kell nézni, mert ha megadja az alkalmasságit aztán mégis a szívedről van és rosszul leszel az autópályán akkor abból csúnya vége is lehet.


Az alvásproblémát nem kell magyarázni, hogy miért gond szerintem. Ha megoldódott akkor oké, de ha megint előjön abból megint csak a baj lehet.


Nem játék ez.

szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ez az alvásvizsgálat igazában azoknál fontos,akik éjszaka is sokat vezetnek,pl kamionosok akik nincsenek kipihenve,vagy sofőr a foglalkozásuk.

Nem tudom a háziorvosod hova küldene,ha ide kérnél beutalót.A vizsgálat mindössze 1 éjszaka,de rengetegen várnak ide.Bp.Korányi kórház (alvás vizsgálat).Én is megkezdtem azt a vizsgálatot,de nem a jogsi miatt kellett.A kovid miatt félbeszakadt.Most a jogsi hosszabbitása miatt a kórelőzményekben meglátta doki,ami nem a jogsi miatt kérték,és most ez miatt kekeckedik.

szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Sajnálom
szept. 4. 14:21
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik háziorvost. Én már csak elvből sem maradnék nála. Vannak fontoskodó, kekec, sőt rosszindulatú orvosok is.
szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Félreértés történt a hiányos dokumentációk miatt. Úgy néz ki mégis csak meg fogom kapni az orvosi alkalmasságit.
szept. 13. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!