Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapom meg 27! Évesen az...

Nem kapom meg 27! Évesen az orvosi alkalmasságit jogsihoz.Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Hogyan vezetnek 70-80 éves emberkék az úton, akik annyira nem tudnak figyelni, hogy majdnem elütik az embert?

Hogy létezik, hogy én meg 27 évesen nem kapom meg az orvosi almasságit se?



szept. 3. 23:04
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Hát, na vajon miért? Mert mondjuk szeretném kezelni a betegségeim?
szept. 4. 00:10
 12/42 anonim ***** válasza:
61%
11. Akkor kezeltesd! És járj busszal!
szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell járnom busszal, de neked jó buszozást, ha ennyire sokra tartod meg. omg
szept. 4. 00:14
 14/42 anonim ***** válasza:
86%
13. Akkor sétálsz vagy jogsi nélkül vezetsz? >:) Mert itt sírsz, hogy nem lesz jogsid.
szept. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Itt az alvásprobléma lehet az ok.

Nem tudom hogy milyen súlyos de ha van papír róla akkor az orvos látta a rendszerben.

Erre nagyon odafigyelnek, ha alvási panaszai vannak az embernek. Iszonyú veszélyes lenne ha vezetés közben bealudna.

szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jól tetted hogy elmondtad. Igenis a vezetőnek is felelőssége hogy ne legyen ön és közveszélyes az utakon. Ha valami komolyat elhallgatsz és utána balesetet okozol az a te lelkeden szárad.

Amúgy egy alaposabb orvos utána néz a rendszerben hogy milyen orvosi problémáid voltak az elmúlt kB 2 évben. Ha olyat látnak akkor nem adják meg és le is csesznek hogy miért nem szóltál. Mát minden orvosi adat egy bázisban fut

szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
El visz a férjem bárhova, nem is értem hogyan gondoltad, hogy majd ödémás, fájó lábbal itt sétálgatok... Nem amiatt sírok, hogy nem lesz jogsim. Ha kezeltetem a betegséget, megkapom az alkalmasságit. Pusztán látom, hogy mennyi életveszélyes ember van az utakon. Plusz Rikárdót is hallottam részegen, ahogy azt mondta ő akar vezetni jogsi nélkül.
szept. 4. 00:31
 18/42 A kérdező kommentje:
Igazából az ödémás láb is kizáró ok. Inszomniáról nincs papírom, ez csak ideiglenes volt.
szept. 4. 00:35
 19/42 anonim ***** válasza:
80%

Na akkor meg is válaszoltad a kérdésed.

Azért nem kapod meg 27 évesen a jogsi alkalmasságit míg más megkapja azt 70-80 évesen mert neked ödémás a lábad nekik meg nem.

szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül inkább a láb miatt nem adják meg.


esetleg próbáld meg úgy megkérdezni ha átalakítod a kocsit kézi vezérlésre akkor megkaphatod-e !

szept. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!