Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapom meg 27! Évesen az...

Nem kapom meg 27! Évesen az orvosi alkalmasságit jogsihoz.Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Hogyan vezetnek 70-80 éves emberkék az úton, akik annyira nem tudnak figyelni, hogy majdnem elütik az embert?

Hogy létezik, hogy én meg 27 évesen nem kapom meg az orvosi almasságit se?



szept. 3. 23:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Először is nem halsz bele a sétába. Sőt javasolják is, hogy minél többet sétálj, mozogj.

A tömegközlekedés sem halálos ellensége az ödémának. (Mindkét "sportot" űzöm ödémás lábbal).

Másfelől vannak jogosítvánnyal rendelkező ödémás lábú ismerőseim, akiknek ráadásul nem picit problémás a lábuk, szóval szerintem más lesz ott a gond.

szept. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Az ismerőseid már alapvetően jogosítvánnyal rendelkeznek, én most szerettem volna megszerezni. Ettől függetlenül önmagában már kizáró ok lehet, ha ödémás a lábad.
szept. 4. 06:30
 23/42 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De most a kérdésed sem érthető, hiszen megválaszolta a dokid is, te is tudod mi miatt. Most nem értem akkor mi még a kérdés. Kezelteted a problémákat és utána megkapod a jogsit.
szept. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nincs kérdésem, már megválaszoltátok.
szept. 4. 06:53
 25/42 anonim ***** válasza:

[link]


Amikor újjítják, akkor sem kapnák meg, ha az ödéma kizáró ok lenne.

Logika sincs benne.

Mert egy epilepsziás bármikor rosszul lehet, a cukorbeteget az esetleges látását érintő szövődmények miatt ellenőriztetni kell a szemészeten.

De miben akadályozna az ödéma? Érintettként nem tudom elképzelni.

szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok féle jármű van amihez csak kressz vizsga kell,orvosi nem.

Pl.a 2 személyes autó,ami nem megy többet 45 nél.Segéd motorok.

szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell még mindig ezen pörögni. Nem kaptam meg és kész.
szept. 4. 08:46
 28/42 A kérdező kommentje:

#26


Ezt nem is tudtam.

szept. 4. 08:47
 29/42 anonim ***** válasza:

#27 mert valaki lehet, hogy ezért nem fogja megpróbálni sem, mert "az ödéma kizáró ok".

Legalábbis a gyakorin olvasta, és van aki szerint az szent írás.

szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Akkor üzenem neki.: 99%-ban meg se vizsgálnak, csak bezsebelik a pénzt és mehetsz jogsizni.
szept. 4. 09:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!