Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem kapom meg 27! Évesen az...

Nem kapom meg 27! Évesen az orvosi alkalmasságit jogsihoz.Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Hogyan vezetnek 70-80 éves emberkék az úton, akik annyira nem tudnak figyelni, hogy majdnem elütik az embert?

Hogy létezik, hogy én meg 27 évesen nem kapom meg az orvosi almasságit se?



szept. 3. 23:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Mi az oka, hogy nem kapod meg?
szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudhatjuk, mi miatt zártak ki, de van ilyen. Remélem gyógyítható. Kezeltesd!
szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
1 rakás betegség. De ne mondja már nekem senki, hogy egy 80 éves makk egészséges és nem ödémás mondjuk a lába...
szept. 3. 23:13
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Letezik ilyen nagyon sok embernek nem adjak meg.
szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Szemeddel, szíveddel minden rendben volt? Milyen vizsgálatokat csináltak? Az orvos mivel indokolta, csak megkérdezted mikor mondta hogy nem vagy alkalmas

Nekem ismerősöm azért nem kapott elsőnek, mert van az a kis könyv amiben képek vannak és fel kell ismerni a számot. Na ott derült ki hogy színtévesztő.

szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Vizsgálat sem volt. Leírtam a problémákat és visszaírt, hogy ezekkel nem kaphatom meg jelenleg. Nekem gyanús, hogy sok 80 éves semmi betegséggel vezet. Tuti hazudnak...
szept. 3. 23:42
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Írd már meg, hogy mik a betegségek...
szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%
Hiába pattogsz itt nekünk! Kérhetsz felülvizsgálatot, mármint nem itt, hanem a dokidtól.
szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
ödémás láb, alvásprobléma, hasmenés, bélfájdalom, néha sárga hasmenés. Az hiszem ennyit írtam neki. De az inszomnia már rendeződött.
szept. 4. 00:04
 10/42 anonim ***** válasza:
68%
Te...és az IQ-d? Mert minek is írtad le neki ezeket???
szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!