Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak akkor ha én...

Mit csináljak akkor ha én biztosan érzem hogy krónikus kismedencei gyulladásom van vagy méhnyakrákom de az orvos nem törődik vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30 éves vagyok. A problémáim fél éve kezdődtek. Állandó hüvelygyulladás. Enyhe néha jelentkező derékfájdalom,bal combba sugárzó fájdalom. És bal oldali petefészek környéki fájdalom. Volt március végén egy citologia miután a gyulladást kikezelték. Az P1 lett de nem bízom benne. A tünetek fennt állnak sőt egyre rosszabb. Hüvelyi sárgás folyás vagy híg fehér. Állandó alhasi fájdalmak. Gyakori vizelési inger,mintha a hólyag nem ürülne ki. A 3.orvosnál voltam. Mindegyik mást mondd. Eddig azt mondták hogy fel van szállva a fertőzés. Most azt hogy nincs. De nem értem miből van ez megállapítva mert mindenhol csak hüvelyi ultrahang volt ami ki sem mutatja a gyulladást,mert ezt már kérdeztem itt és itt is írták hogy nem mutatja ki a hüvelyi UH. Most elkezdtek ureaplasmára vizsgálni amihez kenet kellett a méhnyakról. Azután 3 napig barna folyás. A doki szerint normális. Én nem vagyok nyugodt. Hova forduljak? Továbbra is fáj egy ponton valami. Nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek?

szept. 3. 16:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De a hüvelygyulladást azt most is megállapították.
szept. 3. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Csinaltass: kismedencei CT vizsgalatot, ha ennyire aggodsz!
szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma szóltak és a hüvely leoltas eredménye meg van. E.Coli. :( De várni kell az std tesztek eredményeit is. Az e.coli okozhat ilyen tüneteket?
szept. 4. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!