Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek van még krónikus köhögés...

Kinek van még krónikus köhögése? (nekem 4 hónapja)

Figyelt kérdés
hörghurutot kaptam márciusban, azalatt is voltak refluxos tüneteim de most erősebbek. köszörülöm a torkom és köhögök. de este egyátalán nem. ez miért van? valaki akinek van ilyen vagy volt ilyen irjon legyszi, orvosnál 3x voltam plusz röntgenen is. tapasztaltak plsss irjatok

aug. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
este egyáltalán nem, vagy ha lefekszel egyáltalán nem? nem mindegy.
aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha lefekszek, és alvásnál se.
aug. 7. 10:19
 3/8 A kérdező kommentje:
egyebkent 17 eves vagyok
aug. 7. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Tüdőröntgen rádférne.

Szerintem folyadék van a tüdődben ami ha lefekszel eloszlik és nem irritál, de ha függőleges helyzetben vagy akkor összegyűlik az aljában és köhögési ingert okoz.

Igazából bármi lehet ami a gravitációval összefügg. Lehet hogy rosszul zár gégéd és oda folyik a nyál.

aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szia voltam röntgenen
aug. 8. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Találtak is valamit?
aug. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt irták a lapra, hogy bronchitis
aug. 10. 10:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarul tüdőgyulladás. 6 hétig tarthatnak maximum a tünetek. Ha az orvosnál is ilyen szűkszavú voltál lehet nem mondtad meg nemi hogy már 4 hónapja beteg vagy, és ezért nem kaptál antibiotikumot ami nagy valószínűséggel megoldaná a problémádat maximum 2 héten belül.
aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!