Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak akkor ha én...

Mit csináljak akkor ha én biztosan érzem hogy krónikus kismedencei gyulladásom van vagy méhnyakrákom de az orvos nem törődik vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 30 éves vagyok. A problémáim fél éve kezdődtek. Állandó hüvelygyulladás. Enyhe néha jelentkező derékfájdalom,bal combba sugárzó fájdalom. És bal oldali petefészek környéki fájdalom. Volt március végén egy citologia miután a gyulladást kikezelték. Az P1 lett de nem bízom benne. A tünetek fennt állnak sőt egyre rosszabb. Hüvelyi sárgás folyás vagy híg fehér. Állandó alhasi fájdalmak. Gyakori vizelési inger,mintha a hólyag nem ürülne ki. A 3.orvosnál voltam. Mindegyik mást mondd. Eddig azt mondták hogy fel van szállva a fertőzés. Most azt hogy nincs. De nem értem miből van ez megállapítva mert mindenhol csak hüvelyi ultrahang volt ami ki sem mutatja a gyulladást,mert ezt már kérdeztem itt és itt is írták hogy nem mutatja ki a hüvelyi UH. Most elkezdtek ureaplasmára vizsgálni amihez kenet kellett a méhnyakról. Azután 3 napig barna folyás. A doki szerint normális. Én nem vagyok nyugodt. Hova forduljak? Továbbra is fáj egy ponton valami. Nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek?

szept. 3. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a citológiád, akkor nincs méhnyakrákod.

A PID et pedig ha korrektül vizsgáltak ki tudták zárni.

Van valami különleges oka, hogy mégis azt gondolod, az van neked ?

Akkor a gyanúra okot adó tényezőt is el kell mondanod a dokinak. ( Partner, furcsa szex, eszközös szex , bármi)

Más.:

Ismerek olyat, akinek a Chron ja kezdődött így.

szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Méhnyakrák? Ha szükséges lenne végeznénk biopsziát.

Egyébként szeirntem annak örülnél ha kapnál egy méhnyakrákos diagnózist.

De diagnosztizáld magad.

szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Chlamydia tesztet csináltattál?
szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most lett levéve a teljes std panel és HPV teszt de még 3 hét kb mire lesz eredmény. Azért gondolok a méhnyakrákra mert hónapok óta olvasok a neten és ugyanilyen tünetei vannak.
szept. 3. 17:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Addig is amíg megjön az std panel eredménye addig doxycyclint kaptam. De holnap kell az utolsót beszedni és ugyanúgy fennt áll minden tünet. Fáj a bal oldalon lennt egy pontban. Gyakori,sürgető vizelési inger. A méhnyak kenet levétele után vérzés bár a doki szerint ez normális mert rendesen megkaparta azt mondta hogy tudjanak kimutatni std-t. Soha eddig nem végeztem semmilyen szűrés után. Most 3 napja barna folyás.
szept. 3. 17:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy utána néztem és állítólag van egy csomó fals,téves citologia eredmény. Ezért aggódom hogy mi van ha az a P1 nem is valós. Mivel nem múlnak a tünetek. És az a citologia pár nappal lett levéve a menstruáció előtt és azt olvastam hogy olyankor nem is szabadott volna citologiat csináltatni mert valótlan eredmény születhet.
szept. 3. 17:32
 7/13 anonim ***** válasza:
A méhnyakrák az esetek többségében tünetmentes. Amikor már problémát okoz, általában vérzésproblémákat, akkor már igencsak előrehaladott állapotban van. Fájdalmat legtöbbször csak a végső stádiumban okoz. Csináltak rákszűrést, az rendben van, miért nem bízol benne? Kenetvétel után, pláne hogy mondta is a doki, hogy rendesen meggyötörte pár napig pecsételő vérzés normális. A tünetek alapján inkább gyanakodnék ciszta, petefészek- vagy kismedence- vagy hólyaggyulladásra. Magán urológia vagy urológus-nőgyógyász esetleg
szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs itthon Magyarországon tb-m mert külföldön dolgozom és ezért magánklinikára járok. A hólyaggyulladás az teljesen középen fájna? Mert gondoltam rá viszont nekem inkább a bal oldalon érezhető szúró fájdalom. Márciusban trichomonas gyanú volt,tenyésztés nélkül. Most ureaplasma gyanú van. Összes std panel le lett véve,csak mire megjön az eredmény addigra megőrülök. Az a baj hogy állandóan olvasgatok mert nem tudok ettől nyugodtan lenni és így jött képbe a méhnyakrák.
szept. 3. 18:25
 9/13 A kérdező kommentje:
És van egy csoport a Facebookon tele rémtörténetekkel hogy hogyan lett nekik pár hónap alatt a P1-ből P5 meg hasonló sztorik. És ezért vagyok bepánikolva.
szept. 3. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a mai napon két szóval tudnám leírni a magyarokat, akkor a két szavam a szegénységtudat és betegségtudat lenne.

Érdemes lenne egy pszichológust keresni.

szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!