Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet krónikus fájdalma...

Hogyan lehet krónikus fájdalmakkal együtt élni,ami sajnos már depressziót szült? Hogyan lehet kikeveredni ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

júl. 22. 18:36
 1/4 ravenmaister válasza:
Szia, ez engem is érdekelne, 1.5 éve küzdök folyamatos, hol erősebb, hol gyengébb 0-24-es fájdalommal hát-nyak-kar szakaszokon, kezeim zsibbadnak, rengeteg vizsgálaton voltam, de semmilyen mozgásszervi, szervi problémát nem találtak, egyedül egy mellkaskimenet szindrómát diagnosztizáltak, meg mindenféle ilyesmit, de vizsgálatok nem támasztották alá, tanácstalan vagyok és elkeseredett, próbáltam pszichés úton is utánajárni, de nem segített.
júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Neked végül mit mondtak rá? Krónikus fájdalomszindróma? Azt mondják,ha nincs semmi fizikai elváltozás,akkor pszichoszomatikus fájdalomról van szó,tehát lelki eredetű. Pszichoterápiát szoktak javasolni,én is voltam,de nem segített sajnos.
júl. 27. 09:42
 3/4 ravenmaister válasza:
Minden orvos mást mond rá, 2 éve vagyok panaszos szünetelenül, hol jobb, hol rosszabb, nem tudok kikeveredni belőle vagy nem találom az okát, a covid oltásra gyanakszom, azóta ért utol minden, elkeseredett vagyok, dolgozni sem tudok rendesen, 23 éves korom ellenére…
aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jobb az àllapotod mit tudsz dolgozni?
aug. 9. 17:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!